Mapa 5G w Polsce. Sprawdź, czy jesteś w zasięgu

“Strefy wolne od 5G” – zapewne już niebawem takie tabliczki pojawią w miejscach, do których uciekną zwolennicy teorii spiskowych. Tymczasem jeden z polskich operatorów opublikował mapę zasięgu sieci 5G.
MAPA 5G.png
To już się dzieje – 5G dotarło do Polski, a wraz z nim niewątpliwie pojawią się przeciwnicy nowego standardu telekomunikacyjnego. Ruch ANTY-5G uważa, że nadajniki są odpowiedzialne za pandemię COVID-19. Z tego względu konsekwentnie podpalają maszty transmitujące sieć. Niektórzy za ich niszczenie oferują nagrody.

Są jednak tacy, którzy 5G się nie boją i chcą skorzystać z innowacji, która może pojawić się także na polskich drogach. Dla ułatwienia jeden z operatorów udostępnił mapę 5G w Polsce. I choć dzięki niej foliogłowi będą mogli łatwiej zlokalizować nadajniki, prawdziwą intencją było wskazanie postępowym użytkownikom, gdzie mogą korzystać z najszybszego internetu mobilnego.

SPRAWDŹ: Jest stanowisko UKE w sprawie szkodliwości 5G

Sonda

Co sądzisz o 5G?

Interaktywną mapę można znaleźć na stronie Plusa (ale że nam nie płaci, to go nie podlinkujemy). Rejony, które obejmuje zasięg sieci 5G, zostały zaznaczone kolorem czerwonym. Widać, że z nowego standardu można już skorzystać w siedmiu miastach w Polsce. Są to: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław i Katowice.

Zapewne wyznawcy teorii spiskowych nie omieszkają sprawdzić, dokładnie w jakich lokalizacjach postanowiono nadajniki. Oby tylko, zamiast je niszczyć, po prostu przeprowadzili się poza ich "pole rażenia". Z drugiej strony budzi to obawy, że powstaną siedliska foliogłowych, które trzeba będzie omijać z daleka.

SPRAWDŹ ZASIĘG 5G W POSZCZEGÓLNYCH MIASTACH:


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. google Wtorek 19.05.2020