Polak lepszy od Eminema? Marcin Prokop był zachwycony Edziem

Edzio to ten typ influencera, który wciśnie się wszędzie. Pod ksywką kryje się 28-letni Piotrek Bylina. Niedawno pojawił się on w programie "Mam Talent" i oczarował publiczność, a także jurorów, swoim freestyle'm na podstawie trzech wymyślonych słów.
Zrzut ekranu 2024-04-8 o 23.22.27.png

Edzio zdobył sławę z początku próbując swoich sił w rapie i freestyle. To pierwsze szło mu kiepsko, drugie zaś to inna historia. Podczas tegorocznej gali "Popkillery" został on nominowany w kategorii "Freestyle'owiec 25-lecia" i trafił do najlepszej czwórki. Nagrodę odebrał jednak Filipek.
Edzio kilka lat temu zdecydował się podbić TikToka, a kontent opiera dokładnie na tym, co pokazał w talent show. Prosi drugą osobę (często celebrytów i ludzi popularnych w mediach społecznościowych) o podanie losowych trzech słów. Na ich podstawie tworzy rapowe linijki (w końcu to freestyle). Jego działalność w sieci jest dość kontrowersyjna. Edzio wywołał już niejedną "dramę", ale w końcu lajki się zgadzają.

Występ Edzia w "Mam Talent" okazał się dla niego kolejną trampoliną do sukcesu. Piotrek musiał freestyle'ować na podstawie trzech słów: daktyle, elaborat i emerytura. Dwukrotny mistrz WBW, jak można się było spodziewać, poradził sobie świetnie.Występ najbardziej podobał się Marcinowi Prokopowi, który coś tam o rapie wie. Trzeba jednak przyznać, że trochę odpłynął myślami, kiedy powiedział, że przy Edziu "Eminem jest powolny jak ślimak". Brać na poważnie tego nie możemy, ale fakt faktem, Piotrek pokazał się z bardzo dobrej strony. Bez niespodzianki, przeszedł dalej.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz // fot.: embed instagram.com/edzioo Poniedziałek 08.04.2024