Tragedia w Sosnowcu. Matka i syn nie żyją, ojciec trafił do szpitala
Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na osiedlu w Sosnowcu. Służby odkryły ciała 56-letniej kobiety oraz jej trzydziestokilkuletniego syna. Do szpitala trafił natomiast 59-letni mężczyzna, będący mężem kobiety i ojcem zmarłego.
policja fot. SHOX ART z pexels
Dwie osoby nie żyją, trzecia trafiła do szpitala
Jak poinformowała Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu w rozmowie z portalem tvn24.pl, zgłoszenie wpłynęło we wtorek, 28 lipca, około godziny 10:30. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ujawnili zwłoki dwóch osób.
Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu, podkom. Katarzyna Cypel-Dąbrowska, przekazała portalowi, że zarówno ciała znalezione w mieszkaniu, jak i przebywający obecnie w szpitalu 59-latek, mieli zewnętrzne obrażenia.
Służby ustalają, co wydarzyło się w jednym z mieszkań w Sosnowcu
Okoliczności tragedii wyjaśnia prowadzone śledztwo, które, jak zaznaczył rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu, prok. Bartosz Kilian, znajduje się na wczesnym etapie. Według wstępnych ustaleń najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że trzydziestokilkuletni mężczyzna, najprawdopodobniej na tle chorobowym, zaatakował swoich rodziców. W wyniku zdarzenia śmiertelnych obrażeń doznała jego matka, ojciec został ranny, a następnie sam mężczyzna prawdopodobnie odebrał sobie życie.
Prokurator podkreślił, że jest to jedynie robocza hipoteza, która zostanie zweryfikowana w toku dalszego postępowania.
Śledczy zaznaczają również, że istotne znaczenie dla wyjaśnienia przebiegu zdarzeń będą miały zeznania świadków. Wśród nich znajduje się 59-letni mężczyzna przebywający w szpitalu. Ze względu na udzielaną mu pomoc medyczną nie został przesłuchany w dniu, w którym doszło do tragedii.
Twój komentarz został przesłany do moderacji i nie jest jeszcze widoczny.
Sprawdzamy, czy spełnia zasady naszego regulaminu. Dziękujemy za zrozumienie!
Uwielbiany muzyk nie żyje. Jego przebój znał niemal każdy
Unia Europejska zakaże płatności gotówką do tej kwoty. Wprowadzony zostanie limit
Pobicie pary z Ukrainy we Wrocławiu. Zatrzymano podejrzanych, to pięściarze
Wielka wygrana w Lotto. Polska ma nowego milionera
Nie żyje Polka. Zginęła w zamachu w Berlinie

