Powrót do teraźniejszości

Jak twórcy klasyku „Powrót do przyszłości” przewidzieli wygląd bohaterów? W filmie aktorzy dzięki make upowi zostali przeniesieni w czasie do 2015 roku. Gdybyś ostatnio grubo balował, to przypominamy, że mamy właśnie 2015 rok i sprawdzamy trafność jasnowidzenia charakteryzatorów.
powrot-do-terazniejszosci.jpg

Kultowy już „Powrót do przyszłości” wprowadził wiele ikonicznych gadżetów, które początkowo były filmowymi rekwizytami, ale po czasie, wraz z rozwojem technologii, wyprodukowano już działające repliki. W obrazie reżyserowanym przez Roberta Zemeckisa pojawiła się lewitująca deska, drzwi otwierane odciskami palców, okulary z telefonem, samoczynnie wiążące się buty, wideo rozmowy, tablet, filmy 3D, gry obsługiwane ruchem i wiele innych. Nie można też zapominać o wypromowaniu topornego, awaryjnego DeLoreana DMC-12, który nadal jest marzeniem wielu facetów.

A jak twórcy przewidzieli starzenie się bohaterów filmu? W poniższym wideo znalazły się takie postacie jak Crispin Glover (George McFly, ojciec Marty`ego), Biff Tannen (Thomas F. Wilson – prześladowca George`a), Lorraine Baines-McFly (Lea Thompson – matka głównego bohatera), oczywiście sam Marty McFly (Michael J. Fox), Jennifer Parker (Elisabeth Shue – dziewczyna Marty`ego), Douglas J. Needles (Michael Balzary – kolega McFly`a). Trzeba przyznać, że niektórzy oszukali charakteryzatorów i trzymają się znacznie lepiej. A może twórcy filmowi nie przewidzieli takiego rozwoju zabiegów estetycznych.

Back To The Future - Fake Aging Vs Real Aging!

MARTY's Mom looks nothing like how they aged her up in the movie!She looks incredible!#MPOriginal

Posted by Moviepilot Video on 5 sierpnia 2015


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 06.08.2015