Napad z nożyczkami w ręku, łup – atrapy iPhone’ów

Ten gość to prawdziwy Janusz rabunków z bronią w ręku. Napadł na salon sieci komórkowej Play z nożyczkami i ukradł trzy atrapy iPhone’ów.
kradzież.jpg

Do tego dziwnego rabunku doszło w salonie sieci komórkowej Play na warszawskim Śródmieściu. Po południu, we wtorek 5 grudnia, zamaskowany mężczyzna wtargnął do lokalu wspomnianej sieci uzbrojony w nożyczki. Krzyknął „To jest napad!”, po czym przy pomocy swojej śmiercionośnej broni odciął kable od trzech atrap najnowszych modeli iPhone’ów i uciekł zanim policja zdążyła przyjechać. Po drodze zgubił jeszcze swoje „narzędzie zbrodni”.

Cała sytuacja była jednak na tyle dziwna, zresztą podobnie jak sam łup, że obecnie funkcjonariusze zastanawiają się, jak w ogóle zakwalifikować to przestępstwo – czy, jak chciał złodziej, jako napad, czy może jako zwykłą kradzież. Trwają też przesłuchania świadków zdarzenia, a rabuś na razie nie został schwytany.

Przypomnijmy też o innej historii, w której dwóch Francuzów postanowiło obrabować McDonald’sa, w którym akurat obiad pałaszowało kilkunastu członków specjalnej jednostki antyterrorystycznej GIGN. Możecie przeczytać o tym TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ GALERIĘ SEKSOWNEJ MODELKI:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen youtube.com Środa 06.12.2017