Polacy tłumnie wybierają się na mundial w Rosji!

Po piątkowym losowaniu grup mistrzostw świata 2018 zainteresowanie biletami lotniczymi do Rosji diametralnie wzrosło. Największy wzrost zanotowano natomiast wśród Polaków.
iStock-807796050.jpg

Jeśli waszym przyszłorocznym celem wakacyjnym była Rosja, to mamy dla was złą wiadomość – jeżeli jeszcze nie macie biletów do naszych wschodnich sąsiadów, to raczej będziecie mieli spory problem, by je zdobyć. Bo choć piłkarskie święto na dobre rozpocznie się dopiero 14 czerwca, to już dziś widać nastroje (czytaj: szaleństwo), które panują wśród kibiców. Zwłaszcza polskich.

Skyscanner zbadał bowiem, że od 1 grudnia, czyli od dnia losowania grup do piłkarskich mistrzostw świata, zainteresowanie lotami do Rosji w terminie między 14 czerwca a 15 lipca wzrosło wśród Polaków aż 50-krotnie. Polacy masowo zaczęli wyszukiwać połączenia do naszych wschodnich sąsiadów i stali się numerem jeden pod względem wzrostu wyszukiwań. Wśród krajów, których piłkarscy kibice byli równie podekscytowani i tłumnie rzucili się na bilety, znalazły się m.in.:

2. Szwecja – 47-krotny wzrost zainteresowania
3. Szwajcaria – 20-krotny wzrost zainteresowania
4. Anglia – 14-krotny wzrost zainteresowania
5. Niemcy – 13-krotny wzrost zainteresowania

Czyżby więc oznaczało to, że Polakom udało się zdobyć najwięcej biletów na mundial?

ZOBACZ TEŻ POLSKIE WAGs:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Wtorek 05.12.2017