Mężczyzna w stylu Levi's

W 1964 roku, marka Levi’s wprowadzając do swojej kolekcji pierwsze wąskie spodnie dla mężczyzn - bardzo dopasowany model 351, zapoczątkowała nową erę w temacie męskich dżinsów. Pół wieku później, Levi’s na nowo odkrywa ten unikalny krój. Tej jesieni swoją premierę ma lina 520, charakteryzująca się zwężanym krojem nogawki.
spodnie levis


Nieco szersze w pasie, o obniżonej linii tali, zwężające się ku dołowi dżinsy z linii 520 są najdoskonalszym i najbardziej aktualnym uzupełnieniem kultowego, denimowego portfolio marki Levi’s.

Skupiając się na idealnym dopasowaniu i kroju, jesienna linia Levi’s Taper ze zwężaną nogawką zawiera dwa nowe modele: 508 Regular Taper oraz 562 Loose Taper. Z myślą o miłośnikach krojów total slim linia 520 została także poszerzona o nowy model 520 Extreme Taper.
Nowy męski look, jaki Levi’s proponuje na nadchodzącą jesień opiera się na detalach
i perfekcyjnym kroju. Trzy modele dżinsów ze zwężoną nogawką to propozycje Levi's dla mężczyzn ceniących sobie świeży, nonszalancki wygląd i innowacyjny styl.

Kolekcja Levi’s Taper na jesień 2012 zawiera:
520 Extreme Taper - celowo poszerzona talia, by nosić dżinsy nieco niżej, na biodrach. Górna część luźniejsza, zwęża się w nogawce ku dołowi. Model 520 Extreme Taper dostępny jest w wersji z klasycznego denimu, bawełny typu „twill” oraz khaki, także w wersji  Levi’s Sta-Prest.

508 Regular Taper - lekko opadające na biodrach są absolutnym hitem 'slim fit' od talii aż po dolną część nogawek. Ani zbyt luźny w talii, ani zbyt wąski w nogawkach, nowy model 508 Regular Taper to kwintesencja kroju ze zwężoną nogawką. Dostępne w klasycznej wersji z denimu, bawełny typu „twill” i khaki.

562 Loose Taper - luźne poniżej talii, o nieco opuszczonym kroju, delikatnie opadają na biodrach i lekko zwężają się ku dołowi. Model 562 Loose Taper będzie dostępny w szerokiej gamie denimu.


Dodał(a): ckm.pl Czwartek 25.10.2012