Jesienna stylówa

Jeśli jeszcze nie wymieniłeś garderoby na jesienną, to podpowiadamy w co się ubierać tej, łagodnej póki co, jesieni.
Jesień nie nastraja pozytywnie zatem i ubiór jest z lekka stonowany. Brązy i szarości można przepleść czerwienią lub różem – to jest teraz modne, więc nikt nie posądzi cię o zmianę orientacji. Koszule w kratę jak najbardziej wskazane. Do tego jedynym słusznym obuwiem najbliższego okresu będą chukka boots, czyli półbuty do kostki o prostej formie, sznurowane na 2-3 dziurki.

moda męska 2012


Stonowany nie znaczy nudny. O atrakcyjności świadczą detale, jak np. przeszycia marynarki, czy przebijająca spod niej czerwona kratka. I klata – piersiowa. Chukka boots mogą być skórzane, nubukowe lub zamszowe.

moda męska 2012


Dwurzędowe wełniane płaszcze, będą najbardziej odpowiednim okryciem wierzchnim na chłodne dni. Nocami siedzisz przecież w knajpie. Buty pasują do dżinsów, spodni garniturowych, chinosów. Prawie do każdych. Odradzamy parowanie ich z dresem.

moda męska 2012


Tweedowe marynarki nie kojarzą się już wyłącznie z Jasiem Fasolą. Pod taką w stylu retro wrzuć ulubiony t-shirt, a `odmłodzisz` swój ubiór. Pamiętaj, że okulary są dodatkiem, ale muszą pasować do reszty. Odpuść zatem sportowe okulary do tego stroju.

moda męska 2012


Lekko zwężane ku dołowi spodnie optycznie wysmuklą twoją sylwetkę i nie będziesz wyglądał jak raper z zachodniego wybrzeża w swoich regularnych dżinsach. Azteckiego wzoru na swetrach nie myl z tymi na tureckich dzianinach Krzysztofa Kononowicza. Takie `kombinatorki` są popularne, więc nie będziesz czuł się jak z poprzedniej epoki.

moda męska 2012


Od stylu militarnego w tym sezonie nie uciekniesz. Możesz to natomiast robić zaznaczając wyraźnie swoje upodobania, np. płaszczem w austriackim stylu lub akcentując dodatkami – tu paskiem. `Nerdowski` sweter już nie jest znakiem rozpoznawczym Mariusza Kałamagi z kabaretu Łowc.B. Teraz będą nosić je wszyscy.

moda męska 2012

Dodał(a): kalag Czwartek 11.10.2012