Szukaj

LIFESTYLE Drugi sezon "1670" właśnie wjechał na Netflix. Razem z nim kolejny zwiastun

Drugi sezon "1670" właśnie wjechał na Netflix. Razem z nim kolejny zwiastun

CKM
17.09.2025
Kopiuj link

Na Netfliksie właśnie wylądował cały 2. sezon „1670”, a platforma dorzuciła świeży zwiastun, który obiecuje naprawdę wiele. Adamczycha znowu kipi od ambicji, rodzinnych spin i rubasznego humoru, który widzowie pokochali w pierwszej odsłonie.

50be2b7d-a53a-44a7-9c21-a5f73258282b

fot. Netflix

Królewskie ambicje, jeszcze większy chaos

Netflix opublikował dziś kolejny zwiastun drugiego sezonu i od pierwszych sekund widać, że Jan Paweł znowu celuje wysoko: „dożynki królewskie” mają wcisnąć w fotel nawet najważniejsze persony w państwie. Zwiastun zapowiada, że dostaniemy wszystko, za co „1670” ma tylu fanów. Będzie mnóstwo gagów sytuacyjnych, ciętych komentarzy i absurdów podanych na srebrnej tacy.

Co istotne od razu dostajemy wszystkie odcinki, dlatego ten środek tygodnia może okazać się niezwykle udany. No chyba, że zostawicie sobie ten wyjątkowy seans na weekend – ale tutaj chyba będzie trudno się oprzeć.

O czym w ogóle jest drugi sezon i kogo zobaczymy na ekeranie?

Trzon fabuły kręci się wokół Dożynek Królewskich – projektu życia Jana Pawła, który liczy, że huczna impreza otworzy mu drogę do wyższego stołka. W domu tymczasem tli się swoisty pożar wywołany sekretami i intrygami. Zofia próbuje pogodzić obowiązki z własnymi pragnieniami, Jakub i Stanisław ścigają się o zaufanie ojca, Aniela z Maciejem kombinują, jak być razem, a Bogdan, tak ten „bogaty i umyty” - konsekwentnie udaje, że niczego mu nie brakuje. Na horyzoncie pojawia się też hetman wielki koronny Jan Sobieski (Tomasz Schuchardt), co oznacza polityczne szachy w wersji 3D i kolejne kłopoty dla gospodarza Adamczychy.

Obsada wraca w niemal pełnym składzie: Bartłomiej Topa (Jan Paweł), Katarzyna Herman (Zofia), Martyna Byczkowska (Aniela), Michał Sikorski (Jakub), Filip Zaręba (Stanisław), Andrzej Kłak (Andrzej), Dobromir Dymecki (Bogdan) i Kirył Pietruczuk (Maciej). Dołączają nowe twarze - wspomniany Tomasz Schuchardt jako Jan Sobieski oraz Jędrzej Hycnar jako dworski urzędnik Marcin.

 

Autor CKM
Źródło -
Data dodania 17.09.2025
Aktualizacja -
Kopiuj link
NEWSLETTER
Zapisując się na nasz newsletter akceptujesz Regulamin i Politykę prywatności
KOMENTARZE (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Administratorem Twoich danych osobowych jest CKM.PL, który przetwarza je w celu realizacji umowy – regulaminu zamieszczania komentarzy (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania – szczegóły i sposób realizacji tych praw znajdziesz w polityce prywatności. Serwis chroniony jest przez reCAPTCHA – obowiązuje Polityka prywatności Google i Warunki korzystania z usługi.