Zazdrośnik kazał wytatuować dziewczynie swoje imię. 9 razy

O tym, jak szybko miłość może zamienić się w koszmar, przekonała się Nicola Frost. Kobieta z początku czuła, że jej nowy partner jest tym jedynym. Przez sześć lat trwania ich związku popadał jednak w coraz większy szał.
iStock-1179346199.jpg

Przez pierwszy rok trwania związku para z Northampton wydawała się idealnie dobrana. Aaron traktował Nicole jak księżniczkę. Zakochana kobieta nie zwracała uwagi na jego niepokojące zachowanie, które z czasem się nasilało. Mężczyzna ograniczał kobietę, robił jej sceny zazdrości i znęcał się nad nią psychicznie, oraz fizycznie. Kolejne pięć lat relacji było jednak prawdziwym piekłem.

Sprawdź także: Nastolatkowie zabili policjanta. Teraz stali się celebrytami i chcą wydać książkę

Aaron kontrolował każdy aspekt życia partnerki. Musiała go pytać o zgodę na wyjście z domu, dodatkowo pokazując zdjęcie ubrania z pytaniem, czy może je założyć. Zakazał Nicole także używania portali społecznościowych i spotykania się z przyjaciółmi.

Zobacz koniecznie: Uwaga na nowy narkotyk. Dotarł już do Polski

Sonda

Co byś zrobił na miejscu sądu?

Kobieta musiała zrobić sobie także dziewięć tatuaży z imieniem partnera, w tym jeden z nich był o treści "Własność A.J. Whartona". Ciągle znęcał się nad Nicole fizycznie i psychicznie. Kobieta cały czas wierzyła w jego pozytywną przemianę. Po atakach drastycznie zmieniał swoje zachowanie i deklarował kobiecie, że ją kocha, zmieni się i się z nią ożeni. 

Sprawdź również: Zniszczył stoisko "Zmień piec" we Wrocławiu. Źle odczytał hasło

Nicole w końcu nie wytrzymała i zgłosiła sprawę na policję. Sąd skazał Aarona na 21 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna otrzymał także zakaz zbliżania się do byłej partnerki.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / istockphoto.com Piątek 28.08.2020