Wymyśl hasło dla Policji - podbijamy stawkę!

Policja igra z ogniem i sama prosi się o tęgie baty. A może przesadzam i nasi obywatele podejdą do apelu Komendanta Głównego Policji rzeczowo? Każdy może się funkcjonariuszom przysłużyć i zasugerować swoje hasło, które będzie jeździło na radiowozach.
haslo-dla-policji.jpg

Komendant Główny Policji zarządził konkurs i wezwał obywateli do wypuszczenia swojej kreatywności na spacer. Co prawda nagrodą nie jest immunitet na mandaty za prędkość czy przymknięcie oka na Twoje hałaśliwe imprezy, ale sam fakt, że slogan Twojego autorstwa będzie umieszczony na wszystkich radiowozach w Polsce, powinien napawać Cię dumą i dawać Ci poczucie, że jesteś szeryfem w swoim miasteczku.

Poza tym nagrody będą bardziej namacalne. Prócz uścisku dłoni nadinspektora Jarosława Szymczyka autor najlepszego sloganu, hasła, motta otrzyma dyplom w postaci tabliczki z osobistą dedykacją Komendanta Głównego Policji, a także roczną prenumeratę magazynu, który śmiało może bezpośrednio rywalizować z CKM – „Policja 997”. Szybkie auta, strzelaniny, grube przekręty i masa humoru (pod warunkiem, że opisują takie interwencje jak ta) – przez rok możesz mieć dwa najbardziej męskie czasopisma w Polsce, bo podwajamy stawkę i dodajemy naszą PÓŁROCZNĄ PRENUMERATĘ CKM dla hasła, które zdobędzie najwięcej lajków pod tym postem:Nasz konkurs potrwa do 22 czerwca do północy.

Amerykanie mają swój slogan „To Protect and to Serve", czyli deklarują chronić i służyć społeczeństwu. Hasło to, ukute w 1955 roku przez policję w Los Angeles, wykorzystywane jest również stróżów prawa z innych stanów. Teraz masz okazję, by przysłużyć się polskim mundurowym. Być może zdanie Twojego autorstwa wejdzie na stałe do kanonu policyjnego, no i do klasyki kina, bo tam amerykański one-liner jest ogrywany w każdy możliwy sposób. Pamiętaj też, że laurów nie musisz odbierać podczas uroczystej imprezy, więc nie będzie kwasu przed mordami na kwadracie. To w razie gdybyś jednak mimo dresu miał wrażliwą, poetycką duszę. Więcej szczegółów na stronie Policji.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Środa 15.06.2016