Szklanka do piwa opracowana naukowo

Ta firma twierdzi, że udało jej się stworzyć perfekcyjną szklankę do piwa, która będzie największym przełomem w nalewaniu złocistego trunku od czasu… odkrycia grawitacji. Wszystko dlatego, że przy tworzeniu tej szklanki brali udział naukowcy.
cobra-glass-hed-2016.jpg

Któż z nas nie marzy o tym, by będąc w barze otrzymać szklankę schłodzonego i perfekcyjnie nalanego piwa? Niestety niekompetencja albo zwyczajne lenistwo barmanów, często sprawia, że jesteśmy zmuszeni konsumować złocisty napój bogów w nieodpowiednim nastroju, wywołanym przez błąd w sztuce polewania piwa.

Ale z tym już koniec! Bo dzięki opracowanej naukowo szklance Cobra, ulubiony męski trunek zawsze będzie perfekcyjnie gładki i doskonały. To wszystko dlatego, że przy tworzeniu szklanki brali udział angielscy naukowcy, zajmujący się hydrodynamiką i mechaniką płynów. A przynajmniej tak twierdzi firma, która stoi za tym „przełomowym” wynalazkiem.

Jednak czym szklanka Cobra różni się od innych, przeciętnych szklanek? Otóż posiada ona na swoich wewnętrznych ściankach delikatne wgłębienia, które sprawiają, że nalewane piwo wprawiane jest w spiralny ruch. Dzięki temu trunek ma być jeszcze bardziej aromatyczny, jego struktura perfekcyjnie gładka, a pianka – idealna. Zobaczcie sami.Pytanie tylko, czy dzięki tej szklance piwo faktycznie będzie doskonalsze niż kiedykolwiek, czy może jest to jakaś kompletna ściema i chwyt marketingowy. Nam się wydaje, że jednak to drugie. A Wam?
Dodał(a): Jakub Rusak Środa 15.06.2016