Współczesny Spiderman – babcia spuściła wnuczka na linie z 4 piętra

Zazwyczaj bohaterami doniesień o brawurowych wyczynach są młodzi faceci, którym jeszcze nie wywietrzał z głowy gen nieśmiertelności. Tym razem mamy jednak zestaw składający się z 7-latka i jego babci.

Chiny, miasto Peng'an, w prowincji Syczuan. Przechodzący ulicą ludzie nie wierzyli własnym oczom, kiedy ujrzeli 7-letniego chłopca zwisającego na linie na wysokości 4 piętra. I choć w pierwszej mogło to wyglądać, jak żart dzieci pozostawionych bez opieki, to po chwili okazało się, że lina jest trzymana przez babcię dziecka.

Kobieta zdecydowała się na taki krok z bardzo prostego powodu – na znajdujący się piętro niżej balkon przedostał się kot. Nie wiadomo, dlaczego starsza pani nie zdecydowała się zapukać do sąsiadów z dołu, ale proste rozwiązania są dla looserów. Owinęła zatem wnuczka sznurkiem i spuściła go piętro niżej. Całą sytuację nagrali przechodnie, a film lotem błyskawicy podbił internet.

Rzecz jasna na troskliwą babcię lawina spadła krytyki, która – o dziwo – zaskoczyła kobietę. Lekkomyślna staruszka wyznała, że nie przypuszczała, że w ten sposób naraża życie dziecka na niebezpieczeństwo. Cóż, mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem.


ZOBACZ TAKŻE: STAŻYSTA ODKRYŁ PLANETĘ, A JEGO NAZWISKO TO CZYSTE ZŁOTO
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Wtorek 14.01.2020