Ukryte perły (2)

Nie wszystkie dziewczyny wyglądają tak, jak modelki CKM. Co nie znaczy, że mają się zmarnować, bo nie zwrócisz na nie uwagi

iStock-485942885.jpg


Pozory mylą. Nie wszystko złoto, co się świeci. Cukierek albo psikus. No dobra, może nie wszystkie te przysłowia oddają to, co chcemy przekazać. A przekazać chcemy to: świetną laską, w życiu oraz w łóżku, może być nie tylko seksbomba w miniówie, szpilkach i silikonie. Czasem warto zainteresować się dziewczyną, na którą większość innych mężczyzn nie zwraca uwagi. Dlaczego warto? Dlatego.


POLICJANTKA
Ona w pracy widziała wszystko i niewiele rzeczy jest w stanie ją naprawdę wkurzyć – ma cierpliwość i stoicki spokój. Poza tym faceci, których spotyka na co dzień, są tacy, że po robocie nie jest przesadnie wybredna. Jeśli nie śmierdzisz, umiesz się podpisać i jako przecinka używasz innego wyrażenia niż „kurwa” – to ona już uzna cię za faceta na poziomie. 
Dlaczego warto: Laski w mundurach wyglądają ekstra. A bez jeszcze lepiej.
Dodatkowy plus: Ma kajdanki. I wie, jak je używać.
Na co uważać: Kłótnia z policjantką jest krótka i konkretna – żadnego wrzasku, płaczu, wypominania. Zamiast tego szybki cios i leżysz. No, może cię jeszcze skuć kajdankami...


MILFA
Pani już solidnie w latach i dzieciach, która jednak wciąż ma apetyt na zabawę. Lecz czy warto sięgać po pomarszczone rodzynki, kiedy na straganie są świeże winogrona?
Dlaczego warto: MILFa zwykle ma wiele zalet. Świetna w łóżku (doświadczenie!), chce od ciebie tylko seksu (też kwestia doświadczenia...),  no i nie chce dzieci, bo już ma odchowane.
Dodatkowy plus: Dojrzałe kobiety są wybredne w doborze kochanków,jeżeli więc uda ci się zdobyć dobrze zakonserwowany okaz, masz gwarantowane +10 do lansu wśród kumpli.
Na co uważać: Czasem, choć rzadko, zdarza się, że mimo różnicy wieku może chcieć trwałego związku. Ups...

TRZYDZIESTOLETNIA DZIEWICA
W naszych czasach są jeszcze rzadsze niż stereotypowe feministki. Ale się zdarzają. I niekoniecznie zaraz muszą być socjopatkami! Bywają normalne dziewczyny, które po prostu jeszcze nie spotkały sensownego faceta, 
a nie chciały iść do łóżka z byle kim.
Dlaczego warto: Jesteś jej pierwszym kochankiem – z nikim cię nie porównuje, dla niej jesteś mistrzem świata. A z kolei ciebie nikt nie podejrzewa o pedofilię.
Kolejny plus: Świeżo „zdeprawowane” kobiety w tym wieku są nienasycone. W łóżku zachowują się jakby chciały nadrobić wszystkie stracone lata.
Na co uważać: Może to też być ortodoksyjna katoliczka – wtedy przejdź do następnego punktu.

ORTODOKSYJNA 
KATOLICZKA
Uznaje jedynie tradycyjny podział ról w związku. To znaczy: ona siedzi w domu, gotuje, sprząta i jest ci posłuszna. Ty zarabiasz, a kiedy wracasz z pracy, masz wszystko podane pod nos. I jej to odpowiada.
Dlaczego warto: Są dwa wyjścia. Albo sprowadzisz ją na złą drogę,  wtedy czeka cię gorący romans ze świeżo zbuntowanym aniołkiem. Albo to ty dasz się nawrócić i odnajdziesz spełnienie w cnotliwym żywocie. Tak czy siak – będziesz szczęśliwy...
Dodatkowy plus: Taka dziewczyna dużo się modli. W czasie, kiedy ona odmawia pacierze, ty zajmij się rozwijaniem męskiej duchowości, no wiesz: poker, GTA, Brazzers...
Na co uważać: Jest „drobny druczek” w tej umowie: seks dopiero po ślubie. I zero antykoncepcji, więc liczne potomstwo masz gwarantowane!

iStock-583976436.jpg
PIERCING QUEEN
Do dziewczyn z tatuażami chyba nie musimy cię przekonywać. Za to już te „zakolczykowane” często budzą u facetów obawę. Nie pękaj, wszystkiego trzeba w życiu skosztować.
Dlaczego warto: Jeśli kolczyk ma w języku, masz murowane świetne doznania podczas seksu oralnego. Jeśli „tam niżej“, przy każdym seksie.
Kolejny plus: Masz „toksyczną” matkę? Zemścij się za wszystkie swoje krzywdy. Sprowadź na rodzinny obiad dziewczynę z kolczykami na całym ciele i przedstaw ją jako narzeczoną...
Na co uważać: Jeśli gdzieś lecicie samolotem, bądź na lotnisku wcześniej. Kontrola bezpieczeństwa może w jej przypadku potrwać duuuużo dłużej.

SZEFOWA
Mówiąc najkrócej: to połączenie intelektualistki i MILF–y. Ale nie tylko.
Dlaczego warto: Wiadomo, podrywasz szefową, masz chody w pracy. Ale nawet jeśli nie uda się jej wyrwać – to też masz plusa, bo jej pochlebisz. A że ktoś się oburzy, że robisz karierę przez łóżko? Kuźwa, mamy XXI wiek, równouprawnienie, gender – nie tylko dziewczynom to wolno!
Dodatkowy plus: Przerwy w pracy na bzykanie. Fuck yeah!
Na co uważać: Twoja szefowa będzie chciała tobą rządzić także poza pracą. Czy jesteś na to gotowy?


BITCH FACE
Duża część dziewczyn z „suczymi” buźkami wcale nie jest taka wredna, jak wygląda. One nawet wtedy, gdy są szczęśliwe, to mają miny jakby chciały każdemu wydrapać oczy i je zjeść. Takie już się biedaczki urodziły.
Dlaczego warto: Bo często „sucze twarze” są zajebistymi laskami. Avril Lavigne, Victoria Beckham, Christina Ricci, mamy wymieniać dalej?
Kolejny plus: Faceci boją się „bitch face”. Ani nie zaczepiają, ani nie 
podrywają. Nie będziesz musiał przeganiać konkurencji.
Na co uważać: Ponieważ ona zawsze tak wygląda, możesz nie zauważyć, gdy naprawdę się wścieknie. I wtedy będziesz miał przerąbane.


BIBLIOTEKARKA
Myślisz: nudna okularnica? Nie...
Dlaczego warto: Zwykle zna na wyrywki całą literaturę erotyczną 
(a nie tylko „50 Twarzy Greya”) i skrycie marzy, żeby wprowadzić w życie wszystko, o czym się naczytała.
Dodatkowy plus: Jest też przyzwyczajona do kurzu, nie będzie więc co chwila gonić cię do sprzątania. Zazwyczaj bibliotekarki są też bardzo spokojne i ciche, więc nie nadają 24 godziny na dobę jak radio Muzo.fm.
Na co uważać: Ale czasami ta cisza może wkurzać. Wtedy włącz Muzo.

POLITYCZKA
Polityczki zawodowo kłamią, mają to we krwi. Odpuść dla swego zdrowia.

NAUCZYCIELKA
Numerek z „panią od angielskiego” to marzenie pryszczatych nastolatków. Dorośli unikają belferek. Niesłusznie!
Dlaczego warto: Z powołania opiekunka całego świata, słodka, miła, łagodna. Awantury w domu? Zapomnij.
Kolejny plus: Jaka w dzień, taka w nocy. Słodka nauczycielka w łóżku dopieści cię maksymalnie.
Na co uważać: Są też niestety belferki z piekła rodem. Wiecznie skwaszone. Nienawidzą dzieci, dorosłych i całego świata. Na szczęście wyglądają tak, że ochota na podryw nie przyjdzie 
ci nawet po najgłębszym z głębszych.

WYYYYSOOOOKA
Nie podajemy centymetrów, bo to rzecz zmienna. Chodzi ogólnie o laski wyższe od ciebie. Faceci często mają opory przed ich podrywaniem. Ale Tom Cruise nie może się mylić.
Dlaczego warto: Wysoka dziewczyna daje ci jakieś +50 punktów prestiżu. 25 pkt., bo masz jaja i nie wstydzisz się, że ona cię przerasta. Oraz kolejne 25 pkt., bo każdy zastanawia się, co takiego w sobie masz, że taka laska wybrała sobie kurdupla. I zwykle typują, że chodzi o wielkiego penisa.
Kolejny plus: Nogi do nieba. 
Na co uważać: Seks na stojąco odpada. Nie będziesz tego robił na taborecie. Hej, złaź z tego cholernego krzesła! 

Autor: Katarzyna Lewcun

Artykuł pierwotnie ukazał się w CKM nr 09/2015. Nowych tekstów szukaj aktualnym numerze CKM:

10_ckm_17-617.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis! KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM (ps) Środa 27.09.2017