Jak pieścić kobiece piersi?

Każdy facet kocha dotykać kobiecych piersi i je macać, ale nie każdy wie, w jaki sposób to robić, by także i partnerka miała z tego jak najwięcej frajdy. Dlatego też najlepiej dowiedzieć się tego u samego źródła, czyli od kobiety.
cycki.JPG

Cycki. Który heteroseksualny facet ich nie kocha? Ciągle o nich myślimy, uwielbiamy je pieścić, dotykać, podszczypywać, podgryzać, a ich widok sprawia, że zapominamy o całym świecie dookoła. Ale w tym całym napaleniu czasem możemy zapomnieć, że dotykanie damskiego biustu powinno być przyjemnością nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla naszej partnerki. A z tym prawdopodobnie bywa różnie.

A wiecie, to nie taka prosta sprawa jak mogłoby się wydawać, bo w końcu kobiece ciało to skomplikowany mechanizm i często bywa kapryśne, więc do każdej czynności, zwłaszcza związanej ze sferą erotyczną, trzeba się przyłożyć podwójnie. Stawka jest zaś wysoka, w końcu odpowiednia stymulacja piersi może nawet sprawić, że nasza kobieta osiągnie orgazm. I to bez penetracji.

W takim razie jak właściwie pieścić damskie piersi? Na to pytanie odpowiada w swoim 5-minutowym wideo Adina Rivers, samozwańcza youtube’owa „sekspertka". Patrząc na popularność jej filmów, sądzimy jednak, że babka musi znać się na rzeczy.

Mamy więc tutaj różne techniki: od masażu spiralnego przez delikatne ściskanie czy pstrykanie sutków, aż po tzw. twierdzę – wszystkie pięknie opisane i przede wszystkim doskonale zaprezentowane (na świetnie wyposażonej modelce).

Poświęćcie więc tych kilka minut na obejrzenie tego wideo, bo w końcu edukacji nigdy dość. Zresztą nie tylko Wy na tym skorzystacie, ale i Wasze partnerki również.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. YouTube Piątek 23.09.2016