TOP 10 gier z targów E3

Kilkaset nowych gier, dodatków, poprawek, remasterów oraz zapowiedzi nowych wydań – jak co roku targi E3 są największym świętem dla osób oddających się cyfrowej rozrywce w postaci gier wideo. Zobacz najciekawsze tytuły tego roku.

gry-e3.jpg


Targi E3 w branży gamingowej to zwieńczenie całorocznych wyczekiwań na premiery, zwiastuny, gameplaye i zapowiedzi nowych tytułów. Teraz ja zwykle zostało nam zbrojenie się w cierpliwość i planowanie urlopu oraz wolnych od wszelkich obowiązków weekendów. Wszystko po to, by rzeźbić swoją inteligencję...

Bo granie w gry jest dobrym sposobem na rozwijanie wyobraźni, poprawę pamięci i koordynacji ruchowej oraz pozwala wypuścić wyobraźnię na spacer. Jest treningiem umysłowym, mimo że Twoja partnerka nazywa to „odmóżdżaniem”. Nie słuchaj jej, naukowcy już dawno udowodnili, że to Ty masz rację. Dopóki nie grasz kilka dni z rzędu bez snu, przyjmujesz płyny oraz posiłki i nie „strzelasz” bananem do domowników.

FIFA 17 – premiera PL 29 września 2016
Pisaliśmy o niej TUTAJ. Jak co roku – ma być poprawiona. Tym razem dostanie całkiem nowy silnik, który pozwoli na trzykrotne zwiększenie rodzajów manewrów, dzięki którym zostaniesz wirtualnym królem strzelców. Piłkarze mają jeszcze bardziej przypominać siebie w realu.God of War – premiera w 2017 roku
Czwarta część serii osadzona jest nie w mitologii greckiej, a w nordyckiej starożytności. Przygody nowego „Kratosa” będą dostępnie wyłącznie na platformę PS4. Będzie się rozprawiał z obrzydliwymi i strasznymi potworami w najbardziej brutalny znany sobie sposób. Poza tym elementy craftingu, survivalu i odkrywanie nowych lokacji.


Call of Duty: Infinite Warfare
– premiera PL 4 listopada 2016
W kolejnej części kultowej serii wyruszamy w Kosmos. Ziemia to za mało, a że mamy odległą, ale nieokreśloną przeszłość, jedynym słusznym wyjściem jest kolonizacja Układu Słonecznego. Ale nie wszystkim się to podoba, więc będziesz musiał pacyfikować łamistrajków. Niektórzy narzekają na futurystyczne oblicze gry, ale z oceną wstrzymamy się do pierwszego wystrzału.


Mafia 3 – premiera PL 7 października 2016
Trochę GTA, trochę Homefront – generalnie masa rozrywki na długie godziny. Rozgrywka nie musi toczyć się ułożonym wcześniej scenariuszem i to jej nieliniowość ma być olbrzymim atutem. Dorzucamy do tego mafijny klimat, który zawsze nas urzeka i poszukiwanie zemsty przez wietnamskiego weterana wciąga jeszcze zanim dotknęliśmy pada.


Battlefield 1 – premiera PL 18 października 2016
Jedne z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Battlefield 1 to tytuł, który opiera się obecnym trendom i idzie pod prąd w futurystycznym wyścigu zbrojeń. Gra ta cofa się do realiów I Wojny Światowej i tam przywita nas swoją fabułą i akcją.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 17.06.2016