TOP 10 gier z targów E3
Dishonored 2 – premiera PL 11 listopada 2016
Cesarzowa Emily Kaldwin została podstępnie pozbawiona tronu. Twoja w tym głowa, by znaleźć sposób na przywrócenie dawnego ładu. Druga część skradanki FPP z 2012 roku dzieje się 15 lat po tamtych wydarzeniach w steampunkowym świecie z przełomu XIX i XX wieku.


Watch Dogs 2 – premiera PL 15 listopada 2016
Jako Marcus Holloway – jeden z hakerów ekipy Dedsec – znów walczysz z systemem. Przemierzasz sandboksowy świat bez większego scenariusza, po prostu czerpiąc fun z hakowania miejskiej oraz prywatnej infrastruktury. Rozwój technologii zaskakuje nas każdego dnia, nie inaczej jest w grze. Dostaniesz do dyspozycji jeszcze więcej narzędzi do siania cyfrowego terroru. Co ważne - grę możesz przejść bez rozlewu krwi!


Titanfall 2 – premiera PL 28 października 2016
Jako bojownik ruchu oporu, aspirujący do roli pilota Tytana, dostajesz szansę na spełneinie swoich marzeń. Szczęście w nieszczęściu ginie jeden z pilotów, a maszyna dziwnym trafem wybiera Ciebie na swego dowódcę. Do dyspozycji dostajesz fabularną kampanię – w odróżnieniu od części pierwszej.


Forza Horizon 3 – premiera PL 27 września 2016
Główne zmiany w kolejnej odsłonie wyścigów, to dwa razy większa mapa niż w FH 2, możliwość występowania w roli organizatora wyścigów, a nie tylko kierowcy oraz największy do tej pory garaż aut do wyboru. Oczywiście mechanika i realizm gry również został doszlifowana. Masz możliwość personalizowania wyścigów oraz zdobywania odznaczeń za wyzwania specjalne.


Days Gone – data premiery jeszcze nieznana
Deacon St. John to były członek gangu motocyklowego, który zazwyczaj na dwóch kółkach przemierza postapokaliptyczny świat wyniszczony enigmatycznym wirusem. Trzyma się z dala od ludzkości, bo ta ludzkość człowieka nie przypomina. Hordy zombie przeszkadzają mu w wypełnianiu zadań jako łowca nagród. Trochę przypomina to nasz rodzimy Dying Light, ale póki co trzeba poczekać, by dowiedzieć się czy choć dorówna dziecku Techlandu. Data premiery jeszcze nie została ogłoszona.


Sonda

Najbardziej wyczekiwana graDodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 17.06.2016