Francuski kelner w polskiej koszulce hitem internetu

Nazwisko na koszulce polskiej reprezentacji, którą miał na sobie ten francuski kelner stało się hitem Internetu. A tym nazwiskiem jest… najpopularniejsze polskie słowo.

Czwartkowy mecz Polska-Niemcy przejdzie do historii występów Polaków na EURO przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, dlatego że biało-czerwoni po heroicznym meczu zremisowali z naszymi zachodnimi sąsiadami 0:0 i dzięki temu najprawdopodobniej zapewnili sobie historyczny awans do następnej rundy rozgrywek.

Drugi powód jest znacznie mniej poważny, jednak z pewnością nie mniej ważny. W końcu to duma zobaczyć najpopularniejsze słowo polskie na koszulce francuskiego kelnera w Paryżu! No i miło także poczuć, że gospodarze mistrzostw są z nami na całego.

Zdjęcie to opublikował na Twitterze dziennikarz Wirtualnej Polski i z miejsca stało się hitem internetu.

Ciekawi jesteśmy tylko co powodowało tym Francuzem, żeby wydrukować właśnie „damę lekkich obyczajów” na swojej koszulce. Pewnie uznał, że skoro każdy na świecie zna to jedno jedyne słowo po polsku, to nie może ono oznaczać nic złego. Albo wręcz przeciwnie, doskonale wiedział co ono oznacza i chciał oddać nam specyficzny hołd.
Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 17.06.2016