Seksowna grafomanka Blanka Lipińska na okładce CKM – backstage sesji

Blanka Lipińska, seksowna autorka równie seksownych, co skandalizujących kryminałów erotycznych „365 dni” i „Ten dzień”, w nagiej sesji zdjęciowej do listopadowego numeru CKM.
bckstg bl.jpg

Sama nie uważa siebie za pisarkę. Woli, o czym mówiła w wywiadzie dla CKM, byśmy nazywali ją „autorką książki ze scenami ostrego seksu” lub „seksowną grafomanką”. Jednak bez względu na to, w jaki sposób ją opiszemy, fakt pozostaje faktem – Blanka jest autorką najpopularniejszej powieści erotyczno-kryminalnej 2018 roku pt. „365 dni” i jej kontynuacji – „Ten dzień”, która jest na najlepszej drodze, by powtórzyć sukces pierwszej części.

I z pewnością jest też bardzo seksowna, co pokazała w gorącej sesji okładkowej do listopadowego numeru CKM. Przedsmak tego, co was czeka w magazynie, możecie zobaczyć na poniższym wideo z backstage’u. Radzimy oglądać w drodze do kiosku, bo film z pewnością pozostawi was z ogromnym niedosytem.

PS Oprócz rozbieranej sesji Blanki, w magazynie znajdziecie też przedpremierowy fragment (i to naprawdę ostry fragment) powieści „Ten dzień”, który publikujemy jako pierwsi.Sesja, wywiad i fragment książki „Ten dzień” tylko w najnowszym, listopadowym numerze CKM!

ckm-11-18-9d0d44b8672c24937079ae02113f028e_718536.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM/ fot. CKM Wtorek 30.10.2018