Rachel Mortenson w październikowym Playboyu

Już dziś w sprzedaży nowy numer Playboya, a w nim między innymi seksowna amerykańska modelka Rachel Mortenson i słodka playmate Izabella Wasiniewska!

10_play_2014.jpg

Październikowa okładka Playboya należy do gorącej modelki Rachel Mortenson, ale to nie jedyna atrakcja tego wydania. W numerze ponadto m.in.:

-    Historyczny wywiad z nowym szefem Rady Europy Donaldem Tuskiem. Wywiad z PLAYBOYA sprzed 20 lat. Ówczesny szef Kongresu Liberalno-Demokratycznego mówi o przegranych wyborach, o swych poglądach politycznych, ale też o seksie, o kobietach, zarobkach i garniturach, na które nie było go stać.

Playboy: Co jest dla pana bardziej podniecające: seks czy polityka?
Tusk: Seks. Polityka nigdy nie wywołuje erekcji, przynajmniej u mnie.

Playboy:
Czy przyjaźni się pan z wieloma kobietami?
Tusk: Wyjdzie ze mnie już zupełny konserwatysta, ale wydaje mi się, że taka prawdziwa przyjaźń ma raczej naturę jednopłciową. Być może mam trochę skrzywioną osobowość, ale na kobiety zawsze patrzę przez pryzmat zainteresowań seksualnych... To może za dużo powiedziane. Przez pryzmat odmiennej płci.


-   Wywiad z Marcinem Prokopem

Prokop: „Dostałem kiedyś propozycję reklamowania kabanosów. Podałem więc totalnie zaporową, astronomiczną i absurdalną cenę, bo pomyślałem, że ktoś pewnie zechce wykorzystać moje fizyczne podobieństwo do kabanosa i skojarzyć ze sobą te dwie postaci. A bardzo nie chciałem być cienką rurką. O dziwo moja stawka została przyjęta. I wtedy zmiękły mi nogi... Chwila wstydu i taka kasa na koncie. Zdrowy rozsądek jednak zwyciężył. Nie była to łatwa decyzja. Na szczęście pomogła moja nieoceniona małżonka: "Chyba cię pogięło, jeśli myślisz, że zostanę Panią Kabanos" (śmiech).”

-    Amerykańska Playmate Roku Kennedy Summers zabiera czytelników w muzyczną podróż przez kolejne muzyczne dekady. Zobaczycie ją w różnych stylizacjach – z lat 50., 60., 70., 80., 90., i w końcu z czasów współczesnych.

-    Muzyczny Niezbędnik, czyli najciekawsze muzyczne i stylowe fakty z tamtych lat.

PLAYBOY_10_2014_PROMO.jpg

-    PLAYBOY sprawdza rock&rollowe seksmity – Mick JAgger z Davidem Bowie, KISS, Rod Stewart, Freddie Mercury, Lady Gaga, Marilyn Manson a nawet Justin Bieber trafiają pod naszą lupę.

-   Iggy Pop - 20 pytań do żywej legendy (o kobiety, kasę i koncerty)

Playboy: Ludzie, którzy cię poznali mówią: „Wcale nie jest taki, jak myślałem”. Czy spodziewają się wrzeszczącego zombie ze ślinotokiem?
Iggy Pop: Niektórzy tak. Gdy jesteś młodszy, zaczepiasz wszystkich, bo chcesz im pokazać kim jesteś i chcesz im coś udowodnić. Później, jeśli do czegoś dojdziesz, sytuacja się odwraca i to inni cię zaczepiają. Otaczają cię szaleńcy. Zawsze jest jakaś dziwna sytuacja. Klasyka to np. okazuje się, że kierowca mojej limuzyny gra na conga, a hydraulik okazuje się dramatopisarzem. Dawno temu, w moich kawalerskich czasach, niektóre moje partnerki seksualne nie mogły wyjść ze zdziwienia: „No przecież ty jesteś Iggy Pop! Biczuj mnie! Uderz! Pastw się nade mną!”.


-    Profil Briana Eno - genialnego samouka, który tworzył hity dla Roxy Music, Davida Bowie, Talking Heads, U2 oraz muzykę dla... lotnisk

-   Playmate Izabella Wasiniewska w sesji inspirowanej najnowszym (polskim!) serialem HBO „Wataha”, którego akcja rozgrywa się w Bieszczadach na polsko-ukraińskiej granicy.

PLAYBOY_10_14_WATAHA.jpg

Oraz

-     Motoryzacyjny pojedynek: kombi kontra roadster, czyli Audi RS6R kontra Brabus SL850.
Zestawiamy je ze sobą tylko dlatego, że te dwa samochody są z półki dla wyjątkowo wymagających. Zobaczcie które wygrało.

Październikowe wydanie PLAYBOYA ukaże się w sprzedaży 30 września 2014!


Dodał(a): BJ, fot. Playboy Wtorek 30.09.2014