Premiera 3. sezonu "Sherlocka" 12 stycznia

Świetna wiadomość dla miłośników kryminałów detektywistycznych – na ekrany wraca serial o najsłynniejszym śledczym - „Sherlock” seria 3.
sherlock-s03.jpg

Przygotuj się na kolejne wciągające przygody błyskotliwego śledczego. Przenikliwy i spostrzegawczy brytyjski detektyw spod numeru 221B na londyńskiej Baker Street wraca zza światów już 12 stycznia. Gdy wszyscy, łącznie z najwierniejszym kompanem – Doktorem Watsonem, w myślach już go pogrzebali, on pojawia się jakby wrócił z urlopu.

Benedict Cumberbatch świetnie kreuje postać Sherlocka Holmesa. Ekscentryczność głównego bohatera ukazuje się bardzo naturalnie i to wariactwo trzyma poziom przez wszystkie odcinki każdej serii. Doktor Watson (grany przez Martina Freemana), jest niezależną postacią w produkcji. Nie nosi za detektywem kapelusza, a sam bierze się (lub jest delegowany) za sprawy, które Sherlock uważa na wstępie za nudne lub stanowiące zbyt małe wyzwanie.Upadek Moriarty`ego był pozornym końcem Sherlocka. Watson po dwóch latach od upadku z Reichenbach ułożył sobie życie po swojemu. Nowa miłość, stabilizacja. W to wszystko niespodziewanie pakuje mu się z zabłoconymi butami jego najlepszy przyjaciel, powstały z martwych. Kompani stają do walki z nowym śmiertelnym wrogiem – Charlesem Augustusem Magnussenem, który planuje zamach terrorystyczny w Londynie.

Najlepiej zrealizowany serial o Sherlocku Holmesie zdobył wiele prestiżowych nagród, m.in. BAFTA, Critics’ Choice Television, IFTA, a także wielokrotnie był nominowany do Emmy. Trzeci sezon serialu „Sherlock” składać się będzie, jak poprzednie, z trzech odcinków, z których każdy trwa 90 minut.

Premiera 3. sezonu serialu „Sherlock” już 12 stycznia o godz. 22 na kanale BBC Entertainment.

BITWA

Fabuła Serial

Głosów: 1526
Więcej bitew

belka_zobacz-polecana-galer.jpg

Dodał(a): gianni Czwartek 09.01.2014