Pornhub Premium za darmo dla wszystkich. Zostaniesz w domu?

Już nie tylko Włochy, ale cały świat może skorzystać z darmowego konta Pornhub Premium. Serwis w ten sposób chce zachęcić użytkowników do pozostania w domu i zajęcia się robótkami ręcznymi.
43775387694_13e0a40f8b_c.jpg
Dostęp do tysięcy filmów dla dorosłych może uzyskać każdy. Jest jednak pewien warunek. Przede wszystkim należy wejść na specjalnie przygotowaną podstronę. Na niej twórcy serwisu zachęcają do pomocy w zatrzymaniu epidemii koronawirusa.

Żeby móc cieszyć się darmowymi, sprośnymi nagraniami, musisz zgodzić się na przestrzeganie zasad kwarantanny domowej. Jeśli nie jesteś w stanie przebywać ciągle w czterech ścianach, masz też inny wariant do wyboru.
2020-03-24_100942.jpg
ZOBACZ TEŻ: Masturbacja wspomaga odporność. Są dowody

Dla takich osób przygotowano opcję, w której obiecujesz, że poza domem będziesz zachowywać bezpieczną odległość i myć ręce. Twórcy serwisu doskonale wiedzą, jak ważna jest higiena, tym bardziej, jeśli po powrocie do mieszkania czym prędzej chcesz usiąść przed ekranem i włożyć rękę do majtek.

Wystarczy, że czystymi dłońmi złapiesz myszkę i odhaczysz jedną z opcji, a serwis przeniesie cię do kolejnej witryny. W niej wystarczy stworzyć swój login i hasło oraz wpisać adres e-mail. I to by było na tyle. Nie ma konieczności podawania numeru swoje karty płatniczej, a filmami możesz się cieszyć przez najbliższy miesiąc do 23 kwietnia.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Flickr Wtorek 24.03.2020