Playboy z kalendarzem

Nowy numer Playboya z ekskluzywnym kalendarzem na rok 2016, w którym zobaczycie zdjęcia Gavina O'Neilla.

Playboy grudzień 2015

> Playmates są wieczne! Piękne i najbardziej seksowne, a co najważniejsze WCIĄŻ NAGIE amerykańskie playmates w Playboyu.

> Piękna i naturalna Aleksandra Adamczak w obiektywie Magdy Turkel. Nasza play mate została sama w domu, a my jej towarzyszymy!

> Profil George'a Lucasa – ojca filmowej sagi Gwiezdne wojny.

„Dawno, dawno temu w odległej galaktyce”, czyli 4 dekady temu w USA był nową nadzieją Hollywood. Teraz to najbogatszy emeryt show-biznesu. W czasach, gdy jego koledzy po fachu ćpali na potęgę i zaliczali tabuny dziewczyn, on rozkręcał dochodowe przedsiębiorstwo pod szyldem Gwiezdne wojny. Dziś – tak jak miliony fanów – czeka na premierę siódmej części kultowej sagi. Przebudzenie Mocy trafi do kin 18 grudnia.


> Wywiad: Dmitry Glukhovsky. Autor trylogii Metro nie ma litości dla Putina.

… Putin to stary KGB-ista. Stosuje starą jak świat metodę kija i marchewki – na przemian straszy i kokietuje. Tylko że świat już wie, z kim ma do czynienia. Jak ktoś raz zaczął zachowywać się jak szaleniec, to zawsze może mu to wrócić. Próba układania się Putinem to jak dogadywanie się z ludożercą, który jest prezydentem Ugandy: niby trzeba to robić, ale czy ktoś naprawdę tego chce?

PLB-kalendarz_2016.jpg
> Marek Kondrat przerywa milczenie specjalnie dla PLAYBOYA
… Aktor, znawca wina i pisarz o życiu w reklamach, polityce i „Polsce w ruinie”. Do jakiego szczepu jest pan dziś podobny? Moja żona twierdzi, że jestem bordoskim kupażem. Czyli mam potencjał starzenia. Tracę na niesforności i staję się spokojniejszy. A poza tym dobrze się blenduję.

> Daniel Radcliffe. 20 pytań do dorosłego Pottera.
Swoją dziewczynę Erin Drake poznałeś, gdy razem graliście w filmie Na śmierć i życie. Jest tam scena, kiedy robi ci loda w bibliotece. Czy wtedy już byliście parą? – Nie. To wspaniały zapis naszego pierwszego flirtu. Nie było w tym żadnego aktorstwa – przynajmniej z mojej strony.

> W naszym Motosalonie test najnowszego Forda Mustanga GT. 421 koni, 8 cylindrów i legenda na kołach.

> Dodatek specjalny o zegarkach Czas luksusu, a w nim jak i czy inwestować w mikrodzieła sztuki mechanicznej, zegarki-twardziele, rozmowy z zegarkowymi kolekcjonerami i nasz wybór najnowszych modeli na każdą kieszeń.

> Prezentownik PLAYBOYA, czyli nasze podpowiedzi co kupić pod choinkę jej, szefowi lub…


Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Poniedziałek 23.11.2015