Ćpanie monitora

Obejrzyj ten filmik, a przez chwilę zaburzy on Twoją rzeczywistość, obraz zacznie falować, a Ty poczujesz się, jak gdybyś przyjął nielegalne substancje. Co prawda nie wiemy jak to jest po nielegalnych substancjach, ale wierzymy twórcy tego wideo.
cpanie-monitora.jpg

Wystarczy podążać za instrukcją podaną w tym filmiku i skupić swój wzrok na centralnym punkcie wizualizacji. Instrukcja co prawda mówi, by wypowiadać zobaczone na środku okręgów litery na głos, ale możesz je powtarzać w głowie, bo ważne jest jedynie, by patrzeć cały czas w to samo miejsce. Nie odrywaj wzroku i nie bój się – nie ma tam żadnego zombie, które wyskoczy pod koniec filmiku, by zmieść Cię z krzesła.

Złudzenie optyczne, jakiego doznasz pod koniec, to efekt długotrwałej projekcji określonych wzorów. Kierując wzrok w inną stronę po takiej ekspozycji, oczy nadal będą „spodziewały się” tego samego obrazu, więc niejako spróbują go odtworzyć na otaczających Cię przedmiotach. Dlatego dla własnego bezpieczeństwa usiądź podczas tego testu.

UWAGA! Osoby zmagające się z padaczką fotogenną lub przewrażliwione szybko zmieniającymi się bodźcami wizualnymi nie powinny oglądać tego filmiku!

Jeżeli decydujesz się go obejrzeć, włącz jakość HD i obraz na całym ekranie.A teraz podziel się swoimi projekcjami!

Dodał(a): Jan Rzeźnik Poniedziałek 23.11.2015