Najnowszy zwiastun Sicario 2: Soldado - tylko u nas!

„Sicario 2: Soldado” to sequel „Sicario”, jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016. Tym razem fabuła skupi się na najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro.
SOL_D17_03764.jpg

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów.

To, co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandaro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

Wkrótce będziemy rozmawiać zarówno z Joshem Brolinem, jak i Benicio del Toro. Tymczasem zobaczcie zwiastun:W polskich kinach film pojawi się 20 lipca 2018 roku. Tak natomiast wygląda plakat produkcji:

SICARIO 2_SOLDADO_plakat_finalny_1920.jpg

Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Wtorek 12.06.2018