Nagie zdjęcie Jennifer Aniston na aukcji. Dochód na słuszny cel

Gwiazdy Hollywood dzielą się na takie, które same chętnie umieszczają swoje nagie zdjęcia w sieci oraz te, których gorące fotki niby niechcący wyciekają do Internetu. Aniston nie należy do żadnej z tych grup. A jej gorącą fotkę możesz mieć na własność.
Zdjęcie aktorki, której olbrzymią popularność przyniosła rola Rachel Green w kultowym serialu „Przyjaciele”, zostało wystawione przez jego autora, fotografa gwiazd Marka Seligera. Dochód ze sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na rzecz fundacji NFAClinic, która zajmuje się dostarczaniem bezpłatnych testów na koronawirusa.


Oprócz zdjęcia Aniston na aukcji znalazło się 25 portretów fotografowanych sław m.in. Leonadro DiCaprio, Courtney Love, Julia Louis Dreyfus czy Jennifer Lopez. Licytację przeprowadza dom aukcyjny Christie’s, a zdjęcia można oglądać i licytować pod tym adresem


Julia Louis Dreyfus w obiektywnie Salingera


Aktorka swoim dobrym sercem oraz nagim ciałem pochwaliła się na Instagramie. Fotografia powstała w 1995 roku, kiedy Jennifer Aniston miała 26 lat. Na czarno-białym zdjęciu gwiazda jest zupełnie naga, jednak przybrana poza sprawia, że nogi zasłaniają intymne części ciała gwiazdy.

Przewidywana cena zdjęcia to 7 tys. dolarów, czyli ponad 27,6 tys. złotych. Do końca licytacji pozostało 10 dni, a ostatnia oferta zakupu opiewa na sumę 6,5 tys. dolarów, więc należy oczekiwać, że ostateczna kwota będzie wielokrotnością estymacji.

 
Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Wtorek 02.06.2020