Kurt Cobain - film `autobiograficzny`

Wkrótce powstanie najbardziej pełny i prawdziwy film biograficzny o Kurcie Cobainie.
kurt cobain biografia


Kurt Cobain, lider zespołu Nirvana, popełnił samobójstwo w 1994 roku i urwał tym świetnie zapowiadającą się karierę. W końcu powstanie pełna biografia artysty, bo za jej kręcenie bierze się świetny reżyser Brett Morgan, namówiony przez żonę front mana – Courtney Love.

Pomysł podobno powstał już w 2007 roku, jednak dopiero teraz wdowa po Cobainie postanowiła dopiąć go na ostatni guzik. Stwierdziła, że właśnie przyszedł najlepszy czas. Dlatego naciska na reżysera, który ostatnio stworzył film o Rolling Stonesach.

Brett Morgan powiedział, że nie będzie to zwykła historia życia Kurta Cobaina, lecz nada jej kształt autobiografii, bo jak sam mówi: „ Kurt był nie tylko wspaniałym kompozytorem i muzykiem, ale niesamowitym artystą i filmowcem”. Ma to więc wyglądać tak, jakby lider Nirvany sam o sobie kręcił film.

Film o życiu i śmierci Kurta Cobaina z zespołu Nirvana ma ujrzeć światło dzienne w 2014 roku.Dodał(a): carlo Poniedziałek 19.11.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Krad (2012-11-20 01:25:54)
Requiescat in pace Kurt, a mogłeś jeszcze tyle namieszać w branży muzycznej, do zobaczenia po drugiej stronie bracie. Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-11-19 20:01:13)
Może być ciekawie zobaczyć taka historię Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)