Zabezpiecz się, ubezpiecz się

W porządnych towarzystwach ubezpieczeniowych można wykupić polisy na wypadek porwania przez kosmitów albo niepokalanego poczęcia.

Jennifer Lopez

A o co najbardziej drżą słynni ludzie? Zobacz, jakie ubezpieczenia nabywają


David Beckham
Zastanawiałeś się kiedyś, ile kasy mógłbyś zgarnąć, gdyby przytrafiła ci się kontuzja na zawsze uniemożliwiająca grę w piłkę? Beckham nie musi się nad tym głowić, bo ma na taki wypadek ubezpieczenie warte w sumie 196 000 000 dol.!

Michael R. Flatley
Ten maestro stepowania i geniusz tańca irlandzkiego dostaje naprawdę wielkie pieniądze za to, że podskakuje śmiesznie na scenie, ubrany w mało męskie ciuszki. Nic dziwnego, że wykupił wartą polisę na wypadek niemożności tańczenia. Jest ona warta 40 000 000 dol.

Jennifer Lopez
Ile może być warta pupa tej piosenkarki i aktorki? Otóż zdaniem speców od ubezpieczeń porażające 27 000 000 dol. Jennifer ma wykupioną taką właśnie polisę i nie musi już trząść tyłkiem ze strachu.

Gennaro Pelliccia
Wydaje ci się, że twój szef cię docenia? A więc co powiesz na to, że troskliwa firma Costa Coffee ubezpieczyła kubki smakowe swego najlepszego testera kawy na 14 000 000 dol.?

Tom Jones
Zgadnij, co ten słynny walijski piosenkarz miał niegdyś ubezpieczyć na kwotę 7 000 000 dol. Nie, nie chodzi o imponujący głos, ale... bujne włosy na klatce piersiowej.

Heidi Klum
Ta słynna niemiecka modelka nie miała najmniejszych problemów z ubezpieczeniem swych boskich nóg na 2 200 000 dol. Choć naszym zdaniem to i tak mocno zaniżona kwota.

Mick Jagger
Lider The Rolling Stones niedawno ubezpieczył swojego 68-letniego penisa na kwotę 1 500 000 dol. Niezła sumka, jeśli wziąć pod uwagę wypowiedź Marianne Faithfull, piosenkarki i byłej kochanki Jaggera, że jego Wacek nie jest zbyt duży.

Frankie Jakeman
Nie trzeba być gwiazdą rocka, żeby szanować swojego penisa jako najcenniejszą część swego ciała. Dowiódł tego Frankie Jakeman, brytyjski striptizer. Polisa ubezpieczająca jego narządzie pracy, czyli przyrodzenie opiewa na kwotę 1 600 000 dol.

Keith Richards
Inny członek The Rolling Stones szarpnął się na inne ubezpieczenie – ma polisę, która dotyczy jego środkowego palca. Jeśli pewnego dnia, na wskutek jakiegoś wypadku, nie mógłby pokazać „fakacza”, zgarnąłby 1 600 000 dol.

David Lee Roth
Wokalista, znany z kapeli Van Halen, nie bardzo przejmuje się utratą głosu. Uważa, że są rzeczy znacznie ważniejsze, np. sperma. Dlatego ubezpieczył swe gwiazdorskie nasienie na 1 000 000 dol.

Egon Ronay
Dla tego Brytyjczyka kubki smakowe są narzędziem pracy. Jest w końcu jest jednym z najsłynniejszych krytyków kulinarnych świata. Dlatego ubezpieczył je na pokaźną sumkę – 400 000 dol.

Merv Hughes
Jeśli masz piękne, zadbane wąsy, to dobrze wiesz, że należy się o nie troszczyć i dbać o ich bezpieczeństwo. Do podobnego wniosku doszedł ów słynny krykiecista i ubezpieczył swe wąsy na kwotę niemal 320 000 dol.

Dolly Parton
Od wielu lat jest megagwiazdą muzyki country. Jednak bardziej niż z artystycznych dokonań Dolly zawsze dumna była ze swego gigantycznego biustu w rozmiarze 40-DD. Dlatego każdą ze swych piersi ubezpieczyła niegdyś na 300 000 dol.

Ben Turpin
Ten amerykański komik, gwiazdor kina niemego, w latach 20. ub. w. wykupił polisę za zawrotną wówczas kwotę 25 000 dol. (odpowiednik dzisiejszych 500 000 dol.) Co ubezpieczył? Otóż swojego zeza, który był jego znakiem rozpoznawczym.


Dodał(a): ckm.pl Piątek 09.09.2011