Kultowy Game Boy wraca na rynek

Pamiętacie jeszcze Game Boya, kultową minikonsolę do gier od Nintendo? Na targach CES zaprezentowano właśnie odświeżoną wersję tego urządzenia. Stworzyła ją firma Hyperkin.
gb.jpg

W Las Vegas na początku stycznia każdego roku trwa największe na świecie święto technologii – targi CES. Wśród setek nowości prezentowanych każdego dnia przez firmy z różnych zakątków globu bardzo łatwo przeoczyć coś naprawdę wyjątkowego. A taką rzeczą zdecydowanie jest odświeżona wersja kultowego Game Boya.

Co prawda nie zaprezentowało go Nintendo, a firma Hyperkin (odpowiedzialna za nakładkę na iPhone’a imitującą Game Boya), ale urządzenie nie różni się prawie niczym od oryginału. Prawie, bo oczywiście unowocześniono je nieco, by było bardziej w stylu 2018 roku.Ma aluminiową obudowę, podświetlany ekran LCD, możliwość regulacji kontrastu oraz złącze USB. Poza tym – nie odczujecie żadnej różnicy pomiędzy sprzętem Hyperkin a urządzeniem Nintendo. Tym bardziej że ten pierwszy posiada charakterystyczne głośniczki stereo i działają na nim wszystkie najbardziej kultowe gry z klasycznego Game Boya i Game Boya Color.

Odświeżony Game Boy ma pojawić się na rynku latem 2018 roku i kosztować mniej niż 100 dolców (ok. 350 zł). Aż nam się łezka zakręciła w oku na jego widok.

ZOBACZ TEŻ FOTKI GORĄCEJ DZIEWCZYNY:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen youtube.com Czwartek 11.01.2018