Koncert Pezeta w Stodole już dziś!

11 października w warszawskim Klubie Stodoła odbędzie się koncert rapera, który na swoim profilu w portalu Facebook zebrał już niemal 700 tysięcy fanów – przed Wami wystąpi Pezet!

Pezet

Jeśli: a) lubisz polski rap, b) nie lubisz spędzać weekendów w domu, c) nie masz jeszcze planów na piątkowy wieczór, oto impreza, którą po prostu musisz zaliczyć - koncert Pezeta w warszawskim Klubie Stodoła!

WYWIAD CKM Z PEZETEM!

Pezet zyskał już miano artysty kultowego na polskiej scenie hip-hopowej, a jego single Seniorita, Ukryty w mieście krzyk, Gdyby miało nie być jutra, czy Noc i dzień, na stałe odcisnęły swoje piętno w historii polskiego rapu. Pezet ma w swoim dorobku trzy płyty nagrane wspólnie z Onarem w formacji Płomień 81, dwie stworzone wspólnie z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, dwa albumy solowe, oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem. Ma na koncie także dwie nominacje do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka – pierwszą za wydany w 2004 roku album zatytułowany Muzyka poważna, a drugą za solową płytę pod tytułem Muzyka rozrywkowa (2007). Dwie ostatnie płyty studyjne nagrane przez Pezeta uzyskały status Złotej – był to album nagrany wspólnie z bratem Małolatem, Dziś w moim mieście, z października 2010 oraz Radio Pezet prod. Sidney Polak, wydany w  2012 roku.Tegoroczny koncert Pezeta w Klubie Stodoła będzie jego trzecim w tym kultowym miejscu. Fani spodziewać mogą się jak zawsze dodatkowych atrakcji, a w związku z obecnością zespołu na scenie, zarówno największe hity rapera, jak i nowe kawałki, zabrzmią w zupełnie nowych aranżacjach.


ckm_belka1.jpgMiejsca stojące: 37 pln w przedsprzedaży oraz 44 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 57 pln w przedsprzedaży oraz 64 pln w dniu koncertuDodał(a): CKM.PL Środa 09.10.2013