Chajzer obnaża blogerki (VIDEO)

Krążący w sieci reportaż Filipa Chajzera ośmiesza blogerki modowe, jutuberów, vlogerów i całą rzeszę młodych, wymądrzających się w necie gimbusów. My zadajemy pytanie – gdzie byli rodzice, gdy te dzieciaki mówiły, że idą do szkoły?
chajzer blogerki


Kolorowe dzieci jak pawie puszyły się na Warsaw Fashion Week. Moda na prowadzenie bloga, vloga czy kanału na YouTube eksplodowała i pochłonęła wiele ofiar. Ofiar w postaci niewinnych widzów natrafiających na coraz to bardziej żenujące filmy osób robiących `internety`.

Redaktor TVN-u postanowił pójść śladami Jimmiego Kimmela, którego dziennikarze na Fashion Weeku w Nowym Jorku pytali samozwańczych specjalistów modowych o nieistniejących projektantów. Blogerzy potwierdzali, że znają wspomniane postacie i ustosunkowywali się do ich twórczości. Widownia jednego z najzabawniejszych hostów amerykańskiej sceny talk show śmiała się do rozpuku. Filip Chajzer postanowił sprawdzić, czy taki wkręt przejdzie na polskim gruncie.

Postanowił w kontekście modowym zapytać o osoby, które wydawać by się mogło każdy zna, ale które nie mają żadnego związku z ciuchami, pokazami, stylizacjami. Powołuje się na takie postacie jak: Hans Kloss (polsko-radziecki szpieg w szeregach Gestapo, Sven Hannawald – niemiecki skoczek narciarski, Karel Gott – czeski piosenkarz, Jan Guttenberg – twórca druku na skalę przemysłową, Helmut Kohl – były niemiecki kanclerz czy Schleswig-Holstein – okręt pancerny, który ostrzałem Westerplatte dał sygnał rozpoczęcia II Wojny Światowej.

Blogerska świta wykładała się na każdym nazwisku, a z minuty na minutę poziom zażenowania rośnie w widzu do tego stopnia, że fani tych kolorowych ptaków „odlajkowują” ich fanpejdże na Facebooku.


Dodał(a): carlo Wtorek 08.10.2013