Jest! Nowy CKM od środy w kioskach!

Marcowy numer CKM – a w nim nowe rubryki, tematy, dziewczyny - od środy w sprzedaży w całej Polsce!

okladka CKM_03_19.jpg

W zimowej przerwie przeprowadziliśmy nie tylko konkurs na Ring Girl CKM & KSW – którego zwyciężczyni, piękna i wysportowana Zuzia Rams, pozuje na okładce marcowego numeru.

Oprócz tego przeprowadziliśmy też mały remont CKM.

W nowym numerze znajdziesz m.in. parę nowych rubryk i dwójkę nowych autorów (Mateusza Szymkowiaka znasz z telewizji, a Blankę Lipińską dobrze pamiętasz z naszego listopadowego numeru), a zdjęcia pięknych polskich dziewczyn są teraz jeszcze bliżej niż do tej pory.

Dużo bliżej.

ckm 3 19 promo ring girl.jpg

Najciekawsze tematy CKM nr 3/2019:

WYWIADY

Remigiusz Maciaszek – „Rock” to facet po czterdziestce, który siwieje, łysieje, gra w gry i ma półtora miliona fanów w całej Polsce.  
Nocny Kochanek – z Krzyśkiem Sokołowskim, wokalistą najweselszej metalowej kapeli w Polsce, rozmawiamy m.in. o whisky, świadkach Jehowy i Alfie Romeo GT.
Max Czornyj – nowa gwiazda polskiego kryminału to facet jak gdyby żywcem przeniesiony z przeszłości.
Kuba Przygoński – pierwsza bójka, pierwszy alkohol, pierwsze papierosy? O to i inne „pierwsze razy” najlepszego polskiego rajdowca wypytuje Mateusz Szymkowiak.

FELIETONY

Blanka Lipińska – pierwszy felieton w CKM autorki erotyczno-kryminalnych bestsellerów. Tak, oczywiście jest o seksie! Uściślając: o seksie oralnym.
Niekryty Krytyk – jak co miesięc tekst najlepszego felietonisty wśrod youtuberów i najlepszego youtubera wśród felietonistów. Tym razem o zmywarkach do naczyń i synu Boga.

MĘSKIE TEMATY

Robert Kubica – Polak znów ściga się w Formule 1! O najlepszym polskim kierowcy wyścigowym i cyrku, do którego po ośmiu latach wrócił, piszemy od A do Z.
Reality patoshow – jeśli jeszcze nie wiesz, o co chodzi z Martą Linkiewicz, Danielem Magicalem, Guralem i innymi gwiazdami polskiej patologii – to teraz się dowiesz.
Ford Mustang Bullitt – 460 koni pod maską i 4,6 s do setki – Rafał Jemielita testuje dla CKM nowe wcielenie legendarnego samochodu.
33 rzeczy – ...które musisz zrobić w łóżku, obok łóżka, w samochodzie i ogólnie wszędzie (w skrócie: seks!).

WilliamsF1_Robert_Kubica.jpg

DZIEWCZYNY

Zuzanna Rams – debiut roku! Piękna zwyciężczyni konkursu Ring Girl CKM & KSW – nago!
Patrycja Banaś i Justyna Wojciukiewicz – te gorące dziewczyny ze Śląska naprawdę żyją razem i wcale się z tym nie kryją...
Klaudia Jaworska – co my możemy poradzić, że Klaudia bardzo lubi pozować bez ubrania?

ckm 3 19 promo klaudia.jpg

Marcowy CKM nr 3/2019 do kupienia w kioskach, sklepach i na stacjach benzynowych od środy 27 lutego.

Regulamin konkursu „CKM tu był” znajduje się pod tym linkiem.

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na 12 miesięcy dostaniesz dwa numery za darmo! KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): Mateusz Zieliński Wtorek 26.02.2019