IV Edycja Warsaw Tattoo Convention

Święto dziarania w Warszawie. Przyjdź i sprawdź najlepsze studia tatuażu w akcji. Zobaczysz jak na żywo powstają ozdoby na skórze i być może znajdziesz odpowiedni dla siebie wzór.
WarsawTattoConvention2016-4.jpg


IV Międzynarodowa Konwencja Tatuażu Warsaw Tattoo Convention
Kiedy: 8/9 października 2016
Gdzie: Stadion Legii, ul. Łazienkowska 3, Warszawa
Kto: blisko 300 wystawców z 24 krajów ponad 5 tysięcy odwiedzających
Jury: czołówka najlepszych europejskich i światowych tatuatorów i branżowych profesjonalistów

IV Międzynarodowa Konwencja Tatuażu Warsaw Tattoo Convention to jedno z największych spotkań tatuażystów, właścicieli studiów tatuażu, firm tatuatorskich oraz fanów tatuażu i piercingu w Polsce i jedno z najbardziej znaczących na świecie.

Konwencja ma starannie zaplanowany scenariusz i formułę odpowiadającą oczekiwaniom odwiedzających oraz potrzebom wystawców. Obfituje w liczne dodatkowe atrakcje, takie jak:
•konkursy, sympozja tematyczne,
•koncerty muzyczne
•występy artystów polskich i zagranicznych
•akcje marketingowe

Warsaw Tattoo Convention jest corocznie organizowana na Stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej w części biznesowej stadionu. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów konferencyjnych w Polsce, zlokalizowany w samym centrum Warszawy.

Trybuna Zachodnia otwarta dla gości Warsaw TattooConventionjest w stanie pomieścić ponad 5 tysięcy odwiedzających, oferując najwyższy standard dostępny do tej pory jedynie w hotelach *****.

Warsaw TattooConvention organizują jedne z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych studiów tatuażu, mające już doświadczenie w organizacji imprez otwartych, gwarantując wyjątkowy poziom merytoryczny oraz organizacyjny. jest cykliczną imprezą weekendową, biletowaną, otwartą dla odwiedzających w godzinach od 12.00 – 22.00. Tegoroczna edycja jest IV imprezą z cyklu
Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Warsaw Tattoo Convention Czwartek 06.10.2016