„Hejtujcie nas!”

Nowy film adidas #ThereWillBeHaters elektryzuje świat futbolu. Luis Suarez, Gareth Bale, James Rodriguez i Karim Benzema podejmują w nim odważną grę, prowokując hejterów.
Luis Suarez

Jeśli jakiś gracz ma już swoich hejterów, to musi pamiętać, że to… komplement. Najlepsi piłkarze wiedzą, że ich świetna gra to powód do hejtu ze strony rywali, szczególnie w mediach społecznościowych. Przykre komentarze potrafią działać mobilizująco, co wpływa na jeszcze większe zaangażowanie w kolejnych meczach. Ten hejt ich nakręca i wcale nie zamierzają za to przepraszać.Prowokacyjny film, któremu towarzyszy utwór „Battle Royale” w wykonaniu Apashe, pojawia się równolegle z premierą nowej kolekcji korków na sezon 2015. Buty adizero f50, Predator, Nitrocharge i 11Pro to szczytowe osiągnięcia technologii, dzięki którym piłkarz, gdy tylko pojawi się na boisku, zwróci na siebie uwagę hejterów.
3There_Will_Be_Haters_korki.jpg
W produkcji widzimy świat oczami hejterów, którzy krytykują wszystko, co dotyczy gwiazd futbolu: „jak chodzisz, jak mówisz, jak podnosisz się po porażkach i jak wyróżniasz się z tłumu”. Dlaczego jednak hejtują? Wiadomo! Nie mogą znieść klasy, jaką te gwiazdy prezentują na boisku w swoich butach naszpikowanych technologią. I na dodatek „nienawidzą twoich nowych lśniących korków, bo sami chcieliby w nich grać”.

Czy jednak naprawdę gwiazdy futbolu są takie, jakimi widzą ich hejterzy? Żądni pieniędzy, pozujący po golu w błysku fleszy i z nażelowaną fryzurą? Odpowiedź znajduje się w naszym filmie, a każdy sam musi zadać sobie pytanie – czy jest gotów dołączyć do elitarnego grona graczy, którzy hejtu się nie boją, ale wykorzystują go, by być jeszcze lepszym na boisku.

Najbardziej znienawidzeni piłkarze świata zaczną grać w swoich nowych korkach adidas adizero f50, adidas Predator, adidas Nitrocharge i adidas 11Pro od 23 stycznia, a w sprzedaży pojawią się od 2 lutego.
2There_Will_Be_Haters_film_.jpg

Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Wtorek 20.01.2015