Stylówa prawdziwego mężczyzny

Nawet jeżeli nie odkryłeś jeszcze drzemiącej w sobie szafiarki, pamiętaj, że warto mieć styl i nie wyglądać jak tramp. Jeśli nie przemawiają do ciebie argumenty estetyczne, pomyśl o tym, że kobiety lecą na facetów z klasą

shutterstock_245420395.jpg

Mężczyźni, jako gatunek, słyną z tego, że noszą jedną parę butów przez cały rok, a stare spodnie wyrzucają dopiero wtedy, gdy pięciokrotnie cerowana dziura na tyłku rozchodzi się tak bardzo, że nie da się już zakryć obciachowych bokserek. W teorii. Prawdziwi mężczyźni dbają o swój styl. Nawet jeśli nie dla samych siebie (bo tak naprawdę wszystko im jedno), robią to dla zwiększenia swojej atrakcyjności w oczach otaczających ich samic.

Nawet jeśli wychodzisz z założenia, że odpowiednia koszulka to po prostu czysta koszulka, nie zapominaj, że są także inne kryteria, którymi możesz kierować się w wyborze garderoby. I choć w głębi duszy możesz myśleć, że pindrzenie się przed lustrem pozbawione jest większego sensu, wiedź, że kobiety patrzą nam nie tylko na ręce, ale także chociażby na ciuchy, czy buty.

zestaw.jpg

Powyższy zestaw (i nie tylko) możesz kupić na Zalando.pl (do 23.01.2015 r. do godziny 23:59 ze specjalną zniżką -10% po wpisaniu kodu TOPBRANDSA).

PŁASZCZ

kurtka.jpg
W swojej szafie warto mieć przynajmniej jeden klasyczny, czarny płaszcz, który można nosić niezależnie od okazji. Wygląda on schludnie i bardzo elegancko, ale z odpowiednimi dodatkami może stworzyć także luźną, niezobowiązującą stylizację na codzienne wyjścia.

KOSZULA
koszula.jpg
Szara denimowa koszula z przetarciami w lekko vintage'owym wydaniu wprowadzi do twojej stylizacji wspomniany wcześniej luz. Nie będziesz wyglądał w niej jak goguś, tylko prawdziwy mężczyzna.

SPODNIE
spodnie.jpgZ kolei chinosy z bawełny w kolorze, którego nazwy nawet nie znasz, wprowadzą do stylizacji wyrazisty akcent. W takich spodniach zdecydowanie nie chodzą nudziarze, tylko pewni siebie faceci z gustem.


BUTY
PI912D02Q-O11@12.jpg
Jednym z najważniejszych elementów każdej stylizacji są bez wątpienia buty. Pamiętaj, że są one twoją wizytówką, na którą często zwraca się większą uwagę niż na całą resztę! Buty zadbanego mężczyzny w żadnym wypadku nie mogą być: zniszczone, brudne, niemodne, albo niedopasowane do reszty ubioru. Powyższy model pokaże samicom, że masz wyczucie smaku i niewymuszoną elegancję.

TORBA

torba.jpg
Ostatnim elementem, na który warto zwrócić uwagę jest torba. Choć plecak może wydawać się wygodniejszym wyborem, pamiętaj, że nie można nosić go do wszystkiego. Klasyczna, brązowa torba będzie bezpieczną alternatywą, która sprawdzi się w większości stylizacji.

Więcej inspiracji znajdziesz na: http://www.zalando.pl/mezczyzni-home/Dodał(a): BJ/Zalando Wtorek 20.01.2015