Donatan i Cleo "Slavica" - słowiański twerk

Pełno twerku, pięknych dziewczyn i malowanych cycków, a także staropolskich wzorów i ornamentów. Donatan nie rezygnuje z promowania słowiańskich tradycji, które smacznie łączy z zachodnim powiewem świeżości.
slavica.jpg

Donatan nie próżnuje i nie opada z sił po zamieszaniu na Eurowizji. Wydaje kolejny kawałek, który jest hip hopową adaptacją utworu „My Słowianie”. Podczas europejskiego konkursu piosenki (który wygrała baba z brodą, będąca wcześniej facetem, a obecnie hybrydą) polscy wykonawcy zostali skrzywdzeni przez jury i zdegradowani na odległą pozycję, mimo że widzowie przyznali im piątą lokatę. Witek jednak jak zwykle nie przejmuje się szumem medialnym, tylko konsekwentnie robi swoje. Czyli promuje polskie tradycje, bogatą słowiańską kulturę i przepiękne dziewczyny znad Wisły.Donatan wypuścił właśnie kawałek „Slavica”, w którym Cleo śpiewa o wszystkich zaletach naszej kultury, ale i o przedsiębiorczości i zaradności naszych kobiet, które wiedzą gdzie machnąć bioderkiem, by postawić na swoim.

slavica1.jpg

Jak okazuje się na końcu – jedną z dziewczyn prężących nagi biust wymalowany fluorescencyjną farbą, jest Ola Ciupa – bohaterka marcowego numeru Czasopisma Każdego Mężczyzny, która zachwyciła całą Europę swoim występem podczas Eurowizji (ZOBACZ JEJ NAGĄ SESJĘ DLA CKM).
slavica2.jpg
slavica3.jpg


Dodał(a): gianni Środa 14.05.2014