Halfbike czyli pół-rower

Tradycyjne rowery ci się znudziły? Masz dość siedzenia i pedałowania. W takim razie stań i ... jedź. Kto wie czy wkrótce pół-rowery nie opanują naszych ulic?

halfbike kickstarter


Szukasz sprzętu który łączy w sobie cechy roweru, hulajnogi i deskorolki? Pojazdu, którym nie tylko szybko dotrzesz do roboty nie stojąc w korkach, ale także i dzięki któremu zgubisz kilka kilogramów? W takim razie wskakuj na halfbike pojazd, który łączy wszystkie wymienione wyżej cechy!

halfbike pół-rower

Urządzenie jest małe i lekkie (7,8 kilograma) a jazda na nim jest czystą przyjemnością. Składa się z trzech kół. Wielkiego przedniego odpowiadającego za napęd oraz dwóch tylnych pochodzących z mountainboardu. Oprócz nich na "wyposażeniu" są pedały, łańcuch, aluminiowa rama. Nie ma siodełka i błotników. Prowadzi się go w banalnie prosty sposób. Pedałując trzeba tylko odpowiednio pochylać się na boki, a drążek odpowiadający za sterowanie nada mu odpowiedni kierunek jazdy.

Projekt trafił do serwisu kickstarter gdzie zbierana jest kasa na jego produkcję. Jeśli twórcy ją znajdą będzie do nabycia od września.
Dodał(a): Johny B. Środa 14.05.2014