To ona ubijała masło na Eurowizji!

Jeśli zastanawiałeś się, kim jest gorąca blondynka, która zamiast Luxurii Astaroth ubijała masło podczas konkursu Eurowizji, odpowiadamy - to Paula Tumala. Seksowna modelka ma w naszym serwisie swój profil!

Paula Tumala

Jeśli chodzi o występ naszych rodaków na Eurowizji, wciąż nie możemy wyjść z zachwytu nad pięknymi Polkami, które towarzyszyły Cleo na scenie. Na pewno kojarzycie jedną z nich - Olę Ciupę, bo mogliście podziwiać ją niedawno w gorącej sesji CKM, w której to pokazała znacznie więcej niż podczas konkursu piosenki. Jeśli jednak zastanawiacie się, kim była druga seksbomba, odpowiadamy - masło ubijała modelka - Paula Tumala.

ZOBACZ PROFIL PAULI TUMALI W CKM.PL


W teledysku do piosenki "My Słowianie" furorę robiła Luxuria Astaroth, jednak to nie ona wystąpiła w eurowizyjnym show. Na szczęście Paula Tumala, która zajęła jej miejsce spisała się na medal!

Paula ma 26 lat, pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego i zupełnie nie dziwi nas, że jej imponujące wymiary (98-61-84) zainteresowały całą Europę! Właśnie takie kobiety sprawiają, że jesteśmy dumni z bycia Polakami!

Niech Austria ma tę swoją zwycięską kiełbasę - my nigdy w życiu nie zamienilibyśmy naszych pięknych dziewczyn na Conchitę Wurst!Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Poniedziałek 12.05.2014