Co kupić na dzień kobiet?

Oto spis prezentów, które sprawdzą się zarówno tego jak i każdego następnego 8-go marca jaki przyjdzie ci świętować
dzień kobiet
Goździk

Klasyka i old school. Kupując jej tego ponadczasowego kwiatka, przywołasz nie tylko piękne wspomnienia rodem z PRL’u, ale również pokażesz jej, że jesteś prawdziwym tradycjonalistą. Ewentualnie hipsterem.
Proponujemy nasiona. Bo taniej. ZOBACZ

Rajstopy
Solo lub w pakiecie z goździkiem. Zawsze na topie, zawsze spoko. Ofiarowując jej rajstopki sprawisz, że pomyśli o tobie, za każdym razem kiedy będzie smyrać się w stópkę.
Proponujemy model złoty. Bo na bogato. ZOBACZ

Szpilki
A oto uniwersalny prezent zarówno na Dzień Kobiet jak i na wszystkie inne święta. Jeśli brakuje ci kreatywności i masz problem z tym, że twoja dama wszystko już dostała swojego czasu, pamiętaj, że pantofelki może otrzymywać 365 dni w roku i nigdy jej się to nie znudzi.
Proponujemy model szpilki-kalosze. Bo idealne na deszcz i niepogodę. ZOBACZ

Bielizna
Jeśli chcesz dać jej prezent, który nie tylko ucieszy ją, ale również ciebie, kup jej piękną bieliznę. Gwarantujemy ci, że zaraz ją założy, żeby się polansować, a wtedy jak w banku masz świąteczny numerek!
Proponujemy bieliznę termoaktywną. Bo ciepła i jak zapewnia producent „łatwa w konserwacji”. ZOBACZ

Słodycze
W końcu liczy się gest, a nie cena prezentu, prawda? Przynajmniej oficjalnie. Kup jej czekoladki, albo żelki, ale tylko jeśli twoja niewiasta nie przekracza dopuszczalnej normy wagowej. BMI poniżej 20 jest ok. W przeciwnym razie niech twój króliczek wcina marchewkę.
Proponujemy żelki penisy. Bo pozytywne nawyki w ssaniu trzeba wzmacniać. ZOBACZ

Dodał(a): Jagoda Środa 06.03.2013