Podarki na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet musisz uczcić, nie ma przeproś. W przeciwnym wypadku będziesz przepraszał do następnego święta niewiast.
dzien kobiet otwarcie.jpg

Kwiaty, bielizna i czekoladki, to temat oklepany jak leciwy koń wyścigowy. Wykaż się inwencją i błyskotliwością prezentując jej rzeczy przyjemne i praktyczne. Jeśli zastosujesz się do naszych sugestii, Tobie też będzie wygodniej. Zaufaj nam.

Pickle Lip Balm - $2.95ogorek.jpg
Zadbaj o swoją kobietę i jej namiętne usta. Spraw jej balsam ochronny do ust o smaku… ogórka konserwowego! Jeśli natomiast jeszcze nie ochłonąłeś po gradzie buziaków walentynkowych, będziesz miał powód żeby odmówić gorącej wymiany płynów ustrojowych. Wytłumacz, że ogórki jesz tylko pod płynne wyroby zbożowe i ziemniaczane, a zostanie ci odpuszczone. Ta sytuacja może mieć tylko happy endy – albo odpuści i wróci do oglądania swojego serialu, albo wystawi na stół pół litra.


kubek kawy.jpg
World`s Largest Coffee Cup - $39.99
Twoja oblubienica uwielbia kawę? Nie możesz odmówić jej tej przyjemności, tym bardziej w takim dniu. Żeby nie biegać co chwilę po dolewki, podaruj jej tę największą filiżankę do kawy świata. Zmieści wewnątrz 20 standardowych filiżanek i nakręci kobietę na cały dzień, tak że po powrocie z pracy znajdzie siłę na ugotowanie obiadu, sprzątanie, pranie i odwdzięczenie się swojemu mężczyźnie. Ty natomiast zawsze możesz poprosić swoją panią o herbatę z rumem w tymże naczyniu. Opijesz się cejlońskiego trunku, ale samego rumu wejdzie minimum ćwiartka.


brans.jpg
Survival Straps Survival Bracelet – od $19.99
Tradycyjna biżuteria jest droga, pospolita, a jej sprezentowanie świadczy o braku pomysłowości. Dlatego firma Survival Straps wyprodukowała niezwykłą „błyskotkę”. Ta bransoletka wygląda jak plecionka z kolonii wręczana dziewczynie, z którą chciało się zatańczyć przytulańca. Po rozwinięciu może mieć długość od 3 metrów i udźwig ok. 90 kg, w zależności od modelu. Żona nalega na przemeblowanie? Nie nadźwigasz się – dołączona do opaski szekla może służyć jako bloczek pod linkę, więc zużyjesz mniej energii na targanie meblościanki. Po użyciu „biżuterii” wystarczy wysłać producentowi zdjęcie z akcji i opis historii wykorzystania gadżetu, a ten prześle nową. Kontaktu szukaj na www.survivalstraps.com.


brelok alarm.jpg
Key Chain PAL-130L - $9.99
Jeśli naprawdę troszczysz się o swoją kobietę, kupisz jej ten brelok z alarmem i sygnalizatorem świetlnym. Po naciśnięciu przycisku, bądź wyjęciu zawleczki (którą można przypiąć do torebki) rozwyje się alarm o mocy 130db, a także włączy się świetlna dyskoteka. Zbir z przerażenia zostawi torebkę twojej kobiety, a z wrażenia zostawi pewnie i swój portfel. Korzyść dla ciebie? Pamiętasz ile razy, siedząc w fotelu, bezskutecznie prosiłeś swą kobietę przebywającą w kuchni żeby podała ci piwo? Już się nie wykręci, że „nie dosłyszała”, 130 decybeli drąży nawet ściany!


toster.jpg
Nostalgia Electrics Toaster with a Flip Down Griddle - $30
Z tym patelnio-tosterem przygotowanie zróżnicowanego smakowo śniadania zajmie ci dosłownie chwilę. Toster – 30 dolarów, produkty – 5$, wdzięczność kobiety – bezcenna. Ten sprzęt zajmuje tyle samo miejsca, co tradycyjny opiekacz. Jednak rozkładana z boku płyta grzewcza, na której usmażysz jajka czy bekon, oszczędzi ci miejsca na kuchence, bo przecież musisz wstawić kilka czajników z wodą na jej ulubioną największą filiżankę do kawy świata. 

Dodał(a): gianni Czwartek 08.03.2012