Chytra Baba z Radomia

Dawno nie było nowego mema na fejsie, więc użytkownicy wykreowali nowy. Bohaterką została starsza spragniona kobieta
chytra-otw.jpg

fot.: internet
Chytre koszulki z CKM.PL

W Radomiu władze miasta zorganizowały wielką Wigilie dla swoich mieszkańców. Wystawiono jedzenie i napoje na wielkim stole, przy którym Radomianie mieli wspólnie świętować. Jednak sprawy nabrały dynamicznego obrotu i zgromadzeni wyczyścili stoły w parę minut ze wszystkiego pod czym jeszcze przed chwilą się uginały. Jak dają to biorę – to oczywiste.

Internauci jednak wzięli na cel kobietę, która w ostatniej chwili zmiotła ze stołu ostatnie butelki rodzimego napoju. Z zawziętą miną walczyła z dystansem dzielącym ją od ostatniej flaszki gazowanej cieczy i dopięła swego. Rozbiła bank, zgarnęła wszystko! Po niej został już tylko suchy chleb, wiadomo – dla konia.

CHYTRA BABA Z RADOMIA

Nie wiemy jak nazywa się pani z filmiku i czy rzeczywiście jest z Radomia. To jest najmniej ważne, bo od dziś może w dowodzie wpisać sobie Chytra Baba z Radomia – tak przez najbliższe tygodnie będzie krążyła po sieci jako kolejny rodzimy mem. Przypomnijmy, że ostatnio na topie były te związane ze Stadionem Narodowym znanym również jako Basen Narodowy.
Dodał(a): carlo Środa 19.12.2012