Bilard na pełnym oceanie

Jeśli znajdziesz się na wielkim wycieczkowcu i będziesz miał dość jacuzzi, opalania, animatorów, kin i restauracji polecamy odprężyć się przy partyjce bilarda. Gwarantujemy, że bile nie zmienią swojej pozycji nawet podczas największego sztormu!
bilard żyroskop.jpg

Statek wycieczkowy  Radiance of the Seas, zarejestrowany na Bahamachn może zabrać na swój pokład ponad 2500 pasażerów, o których wygodę i bezpieczeństwo zadba 850 osobowa załoga. 7 restauracji, 3 baseny, ścianka wspinaczkowa, boisko do koszykówki, kasyno o powierzchni 2 tys. metrów kwadratowych to początek atrakcji na tej łajbie. Nas jednak armator, Royal Caribbean International, urzekł prawdziwą męską rozrywką. Chodzi o samopoziomujący się stół bilardowy. Niby nic, a jednak… do tej pory, jeśli chciałeś pograć w kulki podczas rejsu w pełnym morzu lub oceanie, musiałeś uruchomić konsolę do gier. Zdesperowani mogli owijać bile rzepem żeby nie zmieniały swej pozycji podczas sztormu.

Ultranowoczesny żyroskopowy stół, dzięki zaawansowanej elektronice, poziomuje się do linii horyzontu. Brzmi niewiarygodnie, ale działa! Jeśli powinie ci się ręka i przegrasz ze szwagrem, nie będziesz mógł winić kapitana, który wykręcił parę `bączków` na wodzie.

Swoją drogą, można by instalować takie w polskich knajpach. Kto z nas nie próbował trafić do dziurki po pijaku…?Dodał(a): gianni Piątek 17.02.2012