Chajzer znów wśród blogerów

Tym razem Filip Chajzer pojechał na najważniejszą imprezę rodzimej blogosfery - na Fashion Week do Łodzi . Na miejscu również zadawał dziwne pytania i próbował poznać ten świat od zewnątrz. A może od wewnątrz.
chajzer-sorry.jpg


Naczelny polski bloger i fashionista– Filip Chajzer - narobił ostatnio sporo szumu swoim reportażem z tygodnia mody w Warszawie. Z racji tego, że wielokrotnie był wzywany do tablicy przez większość blogowego środowiska, postanowił wyjść z kąta, do którego wiele osób z branży go wysłało.

Wyprał się do paszczy lwa, jakby się wydawało. Jednak na materiale nie widać żeby spotkał się z wrogością blogerów oraz młodych projektantów, którzy wystawiali tam swoje ciuchy i dodatki. Wręcz przeciwnie – fashioniści doradzali mu i chętnie użyczali/sprzedawali swoje produkty.

Kilka odwiedzonych stoisk, parę łupów i reporter od razu jakby bardziej pasował do otoczenia. Teraz czekamy aż blogerzy ocenią stylówę Filipa Chajzera i wypowiedzą się na temat jego stylizacji – czy bardziej pasowało mu sutenerskie futro, czy korzystniej wyglądał w leginsach.


Dodał(a): carlo Wtorek 22.10.2013