Naga prawda

Z pewnością uwielbiasz gorące fotki dziewczyn, które ci serwujemy, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego właściwie laski decydują się na rozbierane sesje? Jeśli tak, mamy odpowiedź na to nurtujące cię pytanie. Kilka zaprzyjaźnionych modelek zdradziło nam, dlaczego lubi pozować nago.

shutterstock_86821042.jpg

Choć laski są różne i różne rzeczy nimi kierują, w kwestii nagich fotek były raczej zgodne. Trzy powody wymieniały najczęściej. Oto dlaczego, warto pozować nago:1. „Bo cycki nie będą tak zajebiste przez całe życie. Trzeba je uwiecznić na przyszłość i zachować dla potomnych”
„Jak będę stara i pomarszczona to kto mi uwierzy, że miałam urodę modelki? Dowodów rzeczowych potrzebuję. Żeby wnukom pokazać, jaka z babci była dżaga”.
Nie jesteśmy pewni, czy to dobry pomysł, zaznajamiać dziecięta z takimi atutami babci, no ale przynajmniej wszystko zostanie w rodzinie. Faktem jest natomiast, że nagie zdjęcia mogą być doskonałą pamiątką. Oby tylko po wielu latach nie powodowały frustracji, że to co odeszło, nigdy już nie wróci…

2. „Bo to znakomity lek na wszelkie kompleksy”
Baba to baba. Nawet jeśli wygląda jak milion dolarów, zawsze znajdzie jakiś kompleks. Za małe usta, za wysokie czoło, za niska, za wysoka, za gruba, za chuda… Ble, ble, ble…
„A kiedy pozujesz zapominasz o swoich niedoskonałościach. Z resztą nie tylko podczas sesji, na której czujesz się jak gwiazda, ale przede wszystkim kiedy widzisz efekt końcowy współpracy z fotografem. Gdy patrzę na swoje zdjęcia, zapominam o częściach ciała, z których nie jestem do końca zadowolona. Myślę wtedy: do diabła z nimi! Fajna laska ze mnie. Tyłek pierwsza klasa”.

3. „Bo nagie zdjęcia są po prostu zajebiste”
A kto się z tym nie zgadza, ten najwidoczniej nie widział naprawdę dobrej rozbieranej sesji, bo nie zagląda na ckm.pl ;)
„Albo jest starą, grubą babą, którą zżera zazdrość”.

No to, co? Są tu jakieś panie, które planują mały negliż przed aparatem?


Dodał(a): Jagoda Środa 04.01.2012