Zostaw papierowe samoloty. Ta gra da ci prawdziwy odlot

Papierowe samoloty były fajne, gdy miałeś 5 lat. Jeśli chcesz poczuć się jak pilot prawdziwego myśliwca, wystarczy, że zagrasz za darmo w "War Thunder".
warthunder-1-85-supersonic-f100d_h8y8.jpg
Żeby zostać pilotem odrzutowca, trzeba spełnić wiele restrykcyjnych warunków. Podobno nie można mieć plomb w zębach. Jeśli już się jakiejś dorobiłeś, nie pozostaje ci nic innego niż zagrać w “War Thunder”. Ta gra wciągnie cię tak, że sam zjesz na niej swoje zęby.

Jako gracz będziesz miał do dyspozycji całą gamę militarnych pojazdów, które przesądziły o losach wojen różnych okresów. "War Thunder" pozwoli ci przede wszystkim pilotować różnego rodzaju myśliwce i bombowce. Jednak będziesz miał też możliwość pokierowania wieloma czołgami, niszczycielami czołgów, a także działkami przeciwlotniczymi.

W grze może brać udział nawet 30 graczy podzielonych na dwie drużyny, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zaprosił do swojej armii kolegów. Wspólnymi siłami będziecie musieli pokonać drużynę przeciwników. Przy okazji rozgrywki poznasz wiele interesujących faktów na temat historycznych starć z okresu drugiej wojny światowej oraz wojny koreańskiej.

Żeby zagrać za darmo w "War Thunder", wystarczy, że wejdziesz pod ten link i założysz swój profil na stronie. Bez obaw, w tym przypadku nie czeka cię żadna komisja wojskowa, więc nie będziesz musiał przed nikim się rozbierać.
Dodał(a): CKM.pl / fot. War Thunder Środa 15.07.2020