Masz dość parawanów? Ta gra zabierze cię na pełne morze

Masz dość siedzenia na piasku, który wchodzi wszędzie tam, gdzie nie trzeba? Jeśli zawsze wolałeś unosić się na falach, leżąc na materacu i obserwując pływające w oddali statki, wypłyń na szerokie wody z "World of Warships".
world of warships.jpg

Już teraz możesz zostać kapitanem na największych krążownikach w historii. „World of Warships” pozwala na przemieszczanie się po oceanach całego świata, a przy okazji zapewnia wycieczkę w przeszłość.

Do wyboru będziesz miał aż 31 różnych lokalizacji. Składają się na nie tropikalne morza i oceany, a jeśli masz dość upałów, zawsze możesz włączyć klimę i wybrać się w podróż na lodowate wody Arktyki.

Do twojej dyspozycji zostaną oddane lotniskowce, niszczyciele i pancerniki. Oprócz prawdziwych jednostek możesz korzystać także z okrętów prototypowych, które zostały stworzone dla wojsk z całego świata.

Starcie odbywa się pomiędzy dwoma drużynami. Każda z nich składa się z 7-12 okrętów, a uczestnicy mogą się łączyć w dywizjony. Kolejne zwycięstwa oznaczają nagrodę oraz wpis do przebiegu twojej służby. Udaj się pod ten adres, żeby zagrać za darmo i wypłynąć na pełne morze.
Dodał(a): CKM.pl / fot. World of Warships Wtorek 14.07.2020