Większy penis przyczyną zdrady

Ośrodek badawczy PLOS One dowiódł, że różnica jednego cala (2,54) w długości penisa we wzwodzie, robi sporą różnicę. Jednak w odwrotny, niż byśmy się spodziewali, sposób.
penis-zdrada.jpg

PLOS One przez pół roku badał Kenijczyków. Dokładnie 545 par małżeńskich. Aspekty sondowania były związane z pożyciem małżeńskim. Miało to związek z rozprzestrzenianiem się wirusa HIV w tym kraju, a efekty powinny zasugerować jak zahamować epidemię tej choroby wenerycznej.

Najpierw panom zmierzono przyrodzenia, a po pół roku zadano żonom pytanie dotyczące wierności małżeńskiej. Okazało się, że panie, których mężowie mieli penisy o średniej długości we wzwodzie 12,7 centymetrów były bardziej lojalne swoim partnerom. Wystarczył jeden cal, czyli 2,54 centymetra więcej, by współczynnik niewierności wzrósł o 150%.

Duży penis paniom kojarzył się z bólem i dyskomfortem co uniemożliwiało czerpanie przyjemności z pożycia małżeńskiego. Inne czynniki, które również miały wpływ na wzrost niewierności żon to przemoc domowa, wiek poniżej 25 roku, odrzucenie seksualnie, nieodpowiednie pozycje łóżkowe.

Mały penis przestał zatem być przyczyną skrępowania i wstydu. Teraz, dzięki swojemu maleństwu, możesz być dumny ze swojej żony! Choć szczerze, to ciężko powiedzieć co byśmy wybrali, gdyby można było wybierać…


Dodał(a): daktor Sobota 26.04.2014