Czy masz małego penisa?

W szatni po treningu, na basenie pod prysznicami lub podczas sikania w barze zastanawiasz czy gość obok ma większy sprzęt od ciebie? Nieśmiało zaglądasz, by porównać? Jeśli w spoczynku jego pyta wydaje się być dwa razy większa niż twoja, nie przejmuj się – podczas erekcji niekoniecznie musi mieć dwa razy dłuższą lancę od twojej.
rozmiar penisa


Średnia długość przyrodzenia w Polsce to 14,39 cm. Zajmujemy całkiem niezłą pozycję na penisowej mapie świata, bo globalnie widełki zaczynają się na 12,9, a kończą na 15 centymetrach. Jeśli chcesz zmierzyć swojego przyjaciela, zrób to dokładnie i najlepiej kilka razy, by mieć miarodajny wynik. Na ten wpływ mogą mieć różne czynniki – zmęczenie, poziom podniecenia, temperatura otoczenia.

Wracając do problemu przewodniego – wydaje ci się, że twój penis jest mały w opadzie? Nie przejmuj się. To nie świadczy o tym, jaki będziesz miał wynik we wzwodzie. Przyrodzenie, mające przeciętnie 8-9 cm, może urosnąć o około 60%, jednak członek, który przez większość czasu jest ukrwiony i obija się od ud właściciela, niekoniecznie zyska te 2/3 długości w bonusie. Sprzęt tego gościa po prostu się podniesie, ale niekoniecznie urośnie.


Wielkość penisa może być zdeterminowana przez geny, jednak na jego rozmiar mają wpływ inne kwestie, jak np. uwarunkowanie kulturowe, dieta, zanieczyszczenie powietrza czy używki. Nie powinieneś również współczuć samemu sobie, jeśli porównujesz swojego przyjaciela z tymi z pornoli. Panowie w różowej branży tuningują swoje penisy, często za pomocą chirurgów.

Duży penis jest odbierany jako atrybut męskości, ale kobietom niekoniecznie to odpowiada. Dla nich liczy się grubość, chociaż nie tak bardzo jak sama technika poruszania biodrami oraz gra wstępna. Nie musisz na siłę wyginać się w łuk, by wsunąć penisa jak najgłębiej. Najważniejsze są pierwsze 3-4 centymetry wejścia do pochwy.Jeśli jednak nadal masz depresję z powodu rozmiarów swojego oręża, pomyśl, że człowiek ma największego fajfusa ze wszystkich naczelnych. No chyba że we wzwodzie wyszło ci poniżej 7 centymetrów. Wtedy musisz skierować się do specjalisty, bo najprawdopodobniej masz mikropenisa i potrzebujesz kuracji hormonalnej.

Możesz też tłumaczyć sobie, że wyznajesz filozofię grecką. To właśnie Starożytni Ateńczycy uważali duże przyrodzenia za groteskowe i odrzucające. W przeciwieństwie do Rzymian, którzy traktowali swoje sprzęty jak przedłużenia mieczy.

Jedno jest pewne – powinieneś się cieszyć, że żyjesz w obecnych czasach, bo penisy kurczą się z biegiem lat. Zauważono, że przez ostatnią połowę wieku, przyrodzenia zmalały o 10%. Taka tendencja ma się utrzymać. Czy więc za kilka stuleci mężczyznom sprzęty zmaleją do kilku centymetrów albo zredukują się całkiem? Raczej nie, ale na szczęście nie my będziemy musieli mierzyć się z taką recesją.
Dodał(a): pinky Wtorek 17.12.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (9)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Mario78 (2018-11-29 15:10:21)
Cześć,

O tym, że mam za małego penisa dowiedziałem się od swojej byłej partnerki. Wskazała to za jeden z głównych powodów naszego rozstania. Przez to, dzisiaj jestem pogrążony w kompleksach i mówiąc szczerze - boję się reakcji kobiety z którą się spotykam od kilku tygodni.

Zastanawiam się, czy ćwiczenia przedstawiane w tym artykule: http://meskaenergia.pl/cwiczenia-na-powiekszenie-czlonka/ faktycznie są skuteczne? Czy ktoś mógłby mi napisać - czego się można spodziewać?

Niestety na drogie zabiegi (sprawdzałem cenę nacięcia więzadeł wieszadłowych) mnie nie stać.. szukam alternatyw. Zgłoś naruszenie
Reyes (2016-03-16 13:41:25)
Treść usunięta przez moderatora Zgłoś naruszenie
baddevil13 (2015-04-15 10:44:14)
mój mężczyzna ma idealnego, pięknego i wielkiego penisa(27cm) a to co potrafi to już pozostaje tylko dla mnie i mojej frajdy oraz ogromnej przyjemności:) Zgłoś naruszenie
lowca1811 (2014-04-10 18:42:09)
bracia liczy się to co potrafi i ile wytrzyma w tej grze w której namiętność zwykle wygrywa Zgłoś naruszenie
Woojtas (2014-04-10 13:57:00)
Treść usunięta przez moderatora Zgłoś naruszenie
Tomek Ke (2014-01-04 13:22:25)
Treść usunięta przez moderatora Zgłoś naruszenie
Rabat (2013-12-19 22:45:39)
Czy te długości podaje się kiedy penis stoi czy tez nie ? Zgłoś naruszenie
vojak_2 (2013-12-18 20:35:25)
coś mi się zdajrze, że przybysze z czarnego lądu mogli by zaskoczyć rekordziste :D Zgłoś naruszenie
enrique85 (2013-12-17 21:08:46)
przeczytałem, zmierzyłem, odetchnąłem :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (9)