Kolejna dziewica na aukcji

Kolejna dziewica wystawia swój największy skarb na sprzedaż. W tej chwili jej cnota osiągnęła cenę 1 650 000 złotych! Ostatnio `sprzedawczyni` ujawniła swoją tożsamość. Oraz wymiary: 86A-66-91.
elizabeth-raine.jpg

28-letnia Elizabeth Raine (prawdziwego imienia i nazwiska akurat nie ujawniła) jest studentką medycyny. Ma już dwa inne fakultety – z biologii i inżynierii. Teraz chce być lekarzem. Jednak w doktora pobawi się ze szczęśliwcem, który zaoferuje jak największą kwotę za deflorację dziewczyny.

4jvot51f.jpg
Jak do tego wieku zachować dziewictwo? Elizabeth dużo studiowała, miała też sporo pasji, którym poświęcała swój wolny czas. Dla facetów była zbyt wymagająca i niedostępna. Jednak poczuła zew natury i chce przeżyć przygodę erotyczną, ale nie ukrywa, że chodzi przede wszystkim o hajs.

f3.jpg
Dlatego wystawiła swoje dziewictwo na aukcję. Między 31 marca a 7 maja koneserzy damskiej niewinności składają swoje oferty mailowo, bezpośrednio do panienki Raine. W tej chwili najwyższa oferta od anonimowego licytującego wynosi 550 000 dolarów, czyli 1 650 000 złotych.

svga1vq2.jpg
Z własnego doświadczenia wiemy, że wystarczy mniej, by zaciągnąć laskę do łóżka. Bo czym jest koszt kilku mojito w klubie w porównaniu do półtorej bańki? Ale jest jeden problem. W naszym kraju można trafić za kratki starając się o dziewicę. Paragraf pierwszy: rozpijanie nieletnich. Paragraf drugi: seks z osobą poniżej 15 roku życia. Bo jakie jest prawdopodobieństwo uświadczenia pełnoletniej dziewicy w Polsce…?

o-ELIZABETH-RAINE-RED-DRESS.jpg
Jeśli po upływie siedmiu dni od aukcji pieniądze trafią na konto Elizabeth Raine, laureata `nagrody` czeka niespodzianka, i to dosłownie. Bo nie wiadomo czy seks z 28-letnią dziewicą, przez swoją wyjątkowość i nieosiągalność dostarczy oczekiwanych uniesień, czy może wygrany będzie zawiedziony brakiem doświadczenia i nieporadnością dziewicy.Warunki rozdziewiczenia są ustalone w regulaminie na stronie Elizabeth Raine. Bzykanko odbędzie się w Australii, gdzie płatny seks jest dozwolony. Laureat powinien dostarczyć pełną dokumentację medyczną wykonaną nie później niż 24 godziny przed spotkaniem. Musi też swojego przyjaciela zabezpieczyć gumką. Studentka ustaliła, że nie toleruje pijanego czy naćpanego faceta. Poza tym, powinien trzymać się z dala od jej drugiej dziurki. Zakładamy, że przedsiębiorcza laska planuje na nią kolejną aukcję. Nie smuć się więc jeśli ktoś przebił Twoją ofertę.
3mnkr1nd.jpg


Dodał(a): gianni / fot.: elizabeth-raine.com Wtorek 29.04.2014