Festiwal piwny dla nudystów

Piwo, nagie kobiety, czego chcieć więcej? No może jeszcze dobrej pogody żeby nie nakapało do piwa, bo dziewczyny po alkoholu i tak będą mokre, a Ty zalany.
nudist-beer.jpg

28 czerwca będziesz miał możliwość degustowania piw nago, a do tego wszyscy, którzy pojawią się na miejscu, również będą bez ubrań. I teraz pozostaje tylko trzymać kciuki, by birofilki okazały się również fit laskami. Druga rzecz, o którą powinieneś się pomodlić, to wiza do USA. Event odbędzie się w północno-wschodniej Pensylwanii.

Imprezę organizuje Sunny Rest Resort. Ośrodek znany jest z przychylności dla nudystów i z zamkniętych imprez dla przeciwników tekstylnego uciśnienia. Za zamkniętymi bramami, pilnowanymi przez ochroniarzy, smakosze piwa będą mogli degustować piwa krajowe i importowane. Kolejna dobra wiadomość – próbować można do woli i bez ograniczeń! Jeśli starczy Ci sił, wieczorem potańczysz na parkiecie podczas koncertu rockowego. Podczas tego wydarzenia podłogę możesz omiatać nie tylko włosami…


Warunki wstępu to ukończone 21 lat, całkowite pozbycie się ciuchów na czas trwania imprezy oraz wykupienie wejściówki. No właśnie, cena… Jakby niespodzianek było mało, koszt biletu, to kolejny ukłon w stronę naturystów. Po przeliczeniu wychodzi około 50 złotych.

Jeśli nie wyrobisz się z wnioskiem wizowym do czerwca, wizytę możesz przełożyć na 16 sierpnia. Wtedy odbędzie się podobna impreza, ale z winem w roli głównej.
Dodał(a): gianni Piątek 25.04.2014